Skocz do zawartości

TommyTom
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To nakretka lub inne łoże z gwintem przyklejona do kadłuba np na żywice i wzmocniona tkaninką. Na to Twoj pasek z pakietem. śruba stalowa lub nylonowa zamyka układ. Możesz takim paskiem wsunąć pakiet dalego wgłąb kadłuba. Mocowanie jest w części dostępnej dla palców.

A Konrad szybszy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to mam z tworzywa taki pasek. ale pakiet do tego mam na rzepach przyczepiony. A rzepy sie po czasie odklejają od pakietu i tego paska. Jednak w czasie treningu dość często zmienia sie taki pakiecik 800mah

jest jakiś inny patent na przyczepienie pakietu do tego paska??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaki masz problem z tym rzepem na pasku z pakietem. Od wielu lat takie pakiet u mam na pasku z tworzywa lub węgla i rzep trzyma pakiet jak cholera. Jak się rzepy odklejają od pakietu lub paska to użyj cjano. Sam rzep nie do ruszenia nawet przy dziabnięciu.

Znów Konrad szybszy :)

Chyba Jurek nas podpuszcza z tymi pytaniami ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zauważyłem, że te ogólnodostępne rzepy z klejem właśnie bez pomocy CA sobie nie radzą. Wcześniej stosowałem tradycyjne rzepy i CA bezproblemowo, te z klejem i tak w konsekwencji raz albo dwa razy podklejałem na CA i problem znikał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.