Skocz do zawartości

TommyTom
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

34 minuty temu, Konrad_P napisał:

Wojtek u nas zawsze można byle była pogoda. Ostatnio nas nie rozpieszcza i pizga mocno:(.

Jeśli tylko nie będzie lało to przyjeżdżaj i polatamy. Przygotuje się może do tego czasu i w końcu uruchomię mój ciężki model żeby nie latać ogonem do tyłu w razie czego. 

Zacznij krążyć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dear Uwe and all,

 

we have to postopone  both competition, Tettti Neirotti (Turin) and Vigarano Mainarda (Ferrara) to 2021.

See you all next year.

 

Cancelled

Vigarano Mainarda (Ferrara)

ITA

Coppa F5J Italia

Aero Club VO.LI Aeromodelling

mveradibo@gmail.com

http://asdvoli.it

Cancelled

Tetti Neiretto (Torino)

ITA

Coppa Citta di Carisio

Aero Club VO.LI Aeromodelling

mveradibo@gmail.com

http://asdvoli.it

 

 

Massimo Verardi

 

 

Te drugie w Tetti Neiretto maiły być 19-20 września ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA

 

Ponieważ nic nie ma więc może u mnie na lotnisku zrobimy małe zawody ale takie prawdziwe z nagrodami. 

Zaplanowane jest, że będzie nagroda za zajęcie pierwszego miejsca oraz za zajęcie czwartego (słownie) 4 miejsca.

Nagrody będą, że się tak wyrażę w moim stylu więc można się domyśleć.:ph34r:

Ja nie wiem ilu może na raz być w czasie pandemii ale ja tak z 10 osób spokojnie przyjmę.:)

 

Wszystkich chętnych zapraszam ale z gadaczkami:) bo nagłośnienia nie będę rozstawiał, raz że to czynne lotnisko, a dwa nie mam agregatu.

Zawody odbędą się w dniu albo 9 albo 10 maja oraz jest planowana powtórka 16 lub 17 maja. 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtek świetnie że przyjeżdżacie ekipom, będzie na pewno świetna atmosfera. Skoro z tymi zawodami za szybko to możemy polatać treningowo ale na czas.

Jak tylko nie będzie padać i wiatr nie będzie urywał głowy to latamy w sobotę 9 maja.

 

A jak się dogadamy to możemy zrobić już zawody z prawdziwego zdarzenia, z ciut większą liczbą zawodników, takie liczone na komputerze i z nagłośnieniem. 

Jestem otwarty na każdą sugestię czy propozycję. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty kurde tu się nie wychwalaj tylko spakuj swoje 4 litery i przyjeżdżaj/cie do Wrocka. Zrobimy zawody to się wówczas okaże czy to tylko umiejętność operowania PhotoShop -em :D czy prawda.

 

EDIT

OK, ok nie zważyłem że to Jan Kiełbasa. Sorry.

Ale wpaść to byście mogli.

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Wiesiek1952 napisał:

przyjedzie do Europy, to pewnie będą tacy, co sobie spokojnie z nim powalczą, a nawet będą lepsi od niego. Przypuszczam że aktualnie łatwiej załapać niskie noszenie w NZ niż np W Szczecinie na lotnisku :) Lub we Francji - bo tam nawet nie można latać :)

 

Ale Konrad sie pobudził i podniecił :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, cZyNo napisał:

rzypuszczam że aktualnie łatwiej załapać niskie noszenie w NZ niż np W Szczecinie

Jo mieszka na stałe w USA na bodaj zachodnim wybrzeżu.

No kurde jak się miałem nie podniecić jak tam gdzieś 6,5m zauważyłem.:o Kurde u nas teraz 50m to dobry wynik.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.