Skocz do zawartości

TommyTom
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Konrad_P napisał:

Jo mieszka na stałe w USA na bodaj zachodnim wybrzeżu.

gdzie niby mieszka to jedno, ale gdzie miał te loty to drugie. Aktualnie jest w NZ ? i tam lata

 

ja pewnie będą, choć nie wiem czy o 10. Raczej celuje na 11

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Konrad_P napisał:

Dla zainteresowanych lataniem w sobotę to zaczynamy o 10 godzinie.

Latamy tyle ile kto będzie w stanie.:)

 

Czekaj, czekaj... jutro może być stan wyjątkowy i...    no jakieś takie plotki chodzą po Szczecinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Wiesiek1952 napisał:

 

Czekaj, czekaj... jutro może być stan wyjątkowy i...    no jakieś takie plotki chodzą po Szczecinie.

Wiesiu Ty się ino uspokuj, bo w sobotę we Wrocku mam odebrać od Wojtka Jantara, więc wiesz jak jestem naładowany dodatnio, co nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zapięte na ostatni guzik przed jutrzejszym lataniem. Obiady zamówione tym którzy się opowiedzieli co chcą, pogoda zamówiona oraz mega atrakcja również. Będzie przerwa 30min w naszym lataniu ponieważ samolot będzie podejmował banera a pod wieczór go odda.:)

 

A i ważna sprawa przybywający proszeni są jeszcze zabrać ze sobą gadaczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako jedyny na świecie producent gadaczek (nawet w Nowej Zelandię używają moich) jestem niezmiernie zadowolony z Twojego „tylko z gadaczkami”.   Hmmmmm... spoko w końcu mam alibi żeby cenę podnieść. NZ to nawet miało „specjalne życzenia”. Z tego co wiem są zadowoleni i nawet podróby robią - za moją zgodą i poradą ale to dalej podróba. ???

 

Edit: 4 godziny w maseczce w aucie Krzysia jest dla mnie ponad siły. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.