Skocz do zawartości

TommyTom
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dupa, dupa, dupa.:angry::angry::angry:

Zaraz mnie coś trafi. Na wprowadzałem się kurde wyników i migło światło i wszystko poszło się imać. Kurde robiłem to na stacjonarnym kompie bo tak mi wygodniej i mam za swoje.

No nie wiem czy się jeszcze raz dziś zmuszę.

 

A tak przy okazji to uszkodził mi się Altis. Bardzo dziwnie się to stało bo wylatałem na nim 3 kolejki i w czwartej nie mogłem włączyć silnika. Oczywiście winę początkowo zwaliłem na ten nowy "dronowy" regulator. Niby próbowałem podmienić na lotnisku inny Altis ale pewnie z nerwów coś podłączałem nie tak. Bez Altisa silnik się włączał więc ewidentnie wskazywało na Altisa. Dziś sprawdziłem i na 4 Altisy tylko na tym jednym nie idzie włączyć silnika, choć się świeci i pokazuje ostatnią wysokość.

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, wojcio69 napisał:

Kabelek się nie przetarł lub odparzyła ścieżka od sygnału do odbiornika?

 

Wojtek nie mam pojęcia. Kabelek raczej nie, być może ścieżka no ale ja na pewno tego nie sprawdzę. Faktem że w ostatnim locie lekko dziobnąłem ale to moim zdaniem nie powinno popsuć Altisa. To był model lekki jak gazeta 1080g do lotu. Zagadam z producentem może im wyślę i oni sprawdzą co jest.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z Pawłem - mistrzowie własnej łączki też potrenowaliśmy wczoraj. Starty rozpoczęliśmy od 8:30 i do 13:00 pokreciliśmy się trochę przy ziemi, Paweł testował nowe ustawienia, a ja wlatywalem się w Vertigo. Było kilka lotów konkurencyjnych 4fun. Ogółem pogoda epicka. 

 

 

 

 

  • Lubię to 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, kielonnn napisał:

Ja z Pawłem - mistrzowie własnej łączki też potrenowaliśmy wczoraj

... czyli łąka Mistrzów, jeszcze nie znanych ogółowi, ale wkrótce się ujawnią robiąc zamieszanie w klasyfikacjach :D

6 godzin temu, kielonnn napisał:

Ogółem pogoda epicka.

 A ja głupi wybrałem sie na urlop ? W czasie którego koledzy latali i na zboczu i w termice. I w obu przypadkach warunki były niesamowite!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.08.2020 o 18:04, Konrad_P napisał:

Dupa, dupa, dupa.:angry::angry::angry:

Zaraz mnie coś trafi. Na wprowadzałem się kurde wyników i migło światło i wszystko poszło się imać. Kurde robiłem to na stacjonarnym kompie bo tak mi wygodniej i mam za swoje.

No nie wiem czy się jeszcze raz dziś zmuszę.

 a nie prościej skorzystać z gotowego narzędzia online, które jest dostępne dla wszystkich :) Wiele klas korzysta ze strony Tima:

http://f3xvault.com/?action=event&function=event_view&event_id=1889

http://f3xvault.com/?action=event&function=event_view&event_id=1891

Nic nie ginie, a jedyne co jest potrzebne to dostęp do netu na lotnisku lub w domu lub po drodze (wpisywać można ze smartfona, tabletu czy komputera - jak kto lubi)

 

 

9 minut temu, Konrad_P napisał:

Czekamy, czekamy. 

Teraz w ten weekend nadarza się idealna okazja na pokazanie swoich umiejętności. Zawody w cyklu ET bliziutko naszej granicy jakieś 50km od Nachodu.

Nie ma zawodów z cyklu ET w tym roku. Jest tylko zabawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, cZyNo napisał:

... czyli łąka Mistrzów, jeszcze nie znanych ogółowi, ale wkrótce się ujawnią robiąc zamieszanie w klasyfikacjach :D

 A ja głupi wybrałem sie na urlop ? W czasie którego koledzy latali i na zboczu i w termice. I w obu przypadkach warunki były niesamowite!

Na urlop się bierze model :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, cZyNo napisał:

Nie ma zawodów z cyklu ET w tym roku. Jest tylko zabawa

No tak masz rację. Nie mniej zawodnicy klasowi.:)

 

3 minuty temu, cZyNo napisał:

a nie prościej skorzystać z gotowego narzędzia online,

Nie znam tego narzędzia. Korzystam ze znanego i powszechnie używanego programu GliderScore. 

Nie mniej po pierwszym zezłoszczeniu się i ochłonięciu, jak wszedłem ponownie do programu to duża część wprowadzonych dany się zachowała. Wyniki są od soboty tyle, że jaki już pisałem i wiadomo ogólnie, forum zwariowało i nie idzie stawić nic.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko klamotów więcej. Widać w US i NZ przy spotkaniach treningowych do kilkunastu zawodników, im się nie chce tego taszczyć. Kwestia wyboru.

To była moja sugestia na Twe kłopoty ;) z prundem

16 godzin temu, kielonnn napisał:

Na urlop się bierze model :)

Ja praktycznie zawsze mam co najmniej jeden model w aucie ;) Ale na urlopach wymagane bywają dodatkowe zezwolenia na start ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.07.2020 o 18:39, Konrad_P napisał:

Panowie czy ktoś byłby chętny wybrać się ze mną na zawody w dniach 8-9 sierpnia w Czechach. W sumie bardzo blisko Kudowy bo raptem z 50km. Trzeba się przetrzeć przed SAMBA CUP.

https://stoupak.cz/souteze/detailudalosti/265/-/horice

 

Zapowiada się niezła lampa w Horicach. Trochę ekstremalnie będzie.

Jak jak zwykle pójdę pod prąd i chyba zabiorę swój ulubiony ciężki model.

 

 

Bo innego nie mam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, cZyNo napisał:

Zapowiada się niezła lampa w Horicach

Nie wiem czy o temperaturę Ci chodzi ale 25 stopni to ledwie ciepło.

 

47 minut temu, cZyNo napisał:

chyba zabiorę swój ulubiony ciężki model

No kurde 5m/s to jeszcze nie wiatr, więc tak ciężka broń chyba nie jest potrzebna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro już można dodawać załączniki to wstawiam zaległe wyniki.

W kilku przypadkach widoczne zera były spowodowane albo usterką sprzętu i niemożnością wystartowania albo zwykłym gapiostwem i nie zapisaniem swoich wyników na kartce. Tak więc proszę brać te wyniki z lekkim przymrożeniem oka. Zwycięzca w pierwszej kolejce zanotował słaby czas, bo się kurde spóźnił na start, z mojej winy. Niby miało być 5 min czasu przygotowawczego a  wyszło 2 min i poleciał 3 min po czasie.

 

 

wyniki.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model wciąż z grubsza cały, czyli mogę jechać do Horic :D

Szczególnie że lece w I rundzie - a w każdej za konkurentów mam profesorów tych zawodów. Oj będzie lanie :D I przynajmniej razem z Jarkiem w grupie nie będę latał - jak sie to przytrafiło Konradowi.

Menu znane, lotnisko przygotowane, gdzie są baseny w okolicy wiem :)

 

A wczoraj 900km po Polsce - i oczywiście nie mogło zabraknąć choć godzinki latania :)

IMG_8608.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.