Skocz do zawartości

TommyTom
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No a wracając do zawodów, to wśród naszych zdecydowanie najlepiej latał Jarek. Finalne miejsca nie oddają jakości latania. Nikt z nas tam obecnych nie może sie z nim porównać. Do 6 kolejki był wciąż w I dziesiątce. Ale niestety końcówkę zawodów miał nie najlepszą. A wszystko zaczęło sie w 5 rundzie, 1 skupinie, gdzie nastąpił pogrom. 8 całkiem dobrych zawodników nie wylatało nawet 4 minut, a tylko jeden wylatał pełen czas. I to świadczy o dziwnych warunkach jakie trafiały się na tych zawodach, ale i o strategii.

13 godzin temu, Konrad_P napisał:

Byłoby jeszcze lepsze miejsce gdyby w jednym locie Jurek się nie zgubił. Chłop zapomniał że F5J to spokojna dyscyplina i pstryczek do pstryczka włączający coś to dużo za dużo i trzeba się skupić na krążeniu a nie na pstrykaniu.:D;)

Trzeba wyraźnie powiedzieć że lata stareńkim modelem, drewniakiem o wadze prawie 1800g i muszę wam powiedzieć, że jak tylko złapał szczątkową termikę to po 3 góra 4 kółkach

Nie wierzcie Konradowi  :D - ja tylko jednego pstryczka nie włączyłem :P Poza tym co za spokojna dyscyplina, skoro Konrada gdy lata, to trzeba go ciągle opierdzielać żeby uspokoił rozdygotane palce???

I mój model to żaden drewniak, tylko piękny całolaminatowy (nie licząć ogona model) :D A że zaprojektowany w 2010 roku do latania w innej klasie, to już inna bajka. Jednak ma również kilka zalet

- można poszaleć po niebie z całkiem sporą prędkością

- nie ma obawy że coś odpadnie lub rozleci gdy tak sie leci.

- nie czuje presji ustępowania innym w moim kominie. Waga i masywność zapewne zrobi swoje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tam trochę przestrzegają wyznaczonych miejsc na namioty i samochody. Ale nie stoi nic na przeszkodzie żeby pod wieczór podjechać do namiotów i się wygodnie przespać.

W piątek i sobotę ganiali (trochę) ale potem im przeszło.

 

EDIT

No i dobrze jest zameldować się jak najszybciej żeby postawić namioty jak najbliżej startu. Ostatnio na 16 pole startowe 2 minuty z hakiem trzeba było iść z naszego obozowiska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze biednemu wiatr w oczy. Nie dość, że w pierwszej rundzie i pierwszej grupie to jeszcze z 18 pola. Przerąbane.:)

Dzięki za listę.

 

EDIT

Ale grupę wylosowałem już gorzej chyba nie można było. Radek, Primorz, Ludek obaj Vostrelowie. Przerąbane - lot do skreślnia.:)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.