Skocz do zawartości

TommyTom
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Być może pod koniec lipca jak uda się nazbierać odpowiednią ilość chętnych do polatania to będziesz mógł przetestować się przed tymi zawodami na które się zapisałeś jako pierwszy.:)

Są plany zrobienia zawodów o Puchar Konrada;) w lipcu. Miejsce inne niż ostatnio, ale fajne tyle, że trochę za Wrockiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i tu jest własnie ambaras coby pasowało wszystkim.

 

Już oficjalnie.

Proponowane terminy na zawody jednodniowe to 18 lipca, na dwu dniowe (lub jedno) 25 i/lub 26 lipca lub już w sierpniu 1 i/lub 2 sierpnia.

Jestem otwarty na każdy termin, ale czym dalej tym trawa będzie wyższa. Teraz ponoć jest skoszona i będzie idealnie przypominać lotnisko (pastwisko) na SAMBA CUP :)

Teren zaje.ście duży, praktycznie poza szeregiem drzew za plecami żadnych przeszkód.

 

W tym wypadku żadnych ograniczeń ilości zawodników nie będzie.

Będzie mógł wziąć udział praktycznie każdy kto dysponuje odpowiednim modelem. Licencja nie będzie wymagana tylko ubezpieczenie modelarskie. No bez tego to chyba strach.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy trawa w tym roku rośnie jak na drożdżach, czym szybciej rozegracie te zawody tym lepiej. Pod koniec lipca może być już po kolana.

                                                                                                                                       Władek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojcio tego terenu nie jesteś w stanie ogarnąć  ma on powierzchnię prawie Okęcia jak sięgnąć okiem nawet kretowiska nie zobaczysz tak pielęgnowany teren. To chyba tak przygotowany teren pod lądowisko dla Pani Marszałek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z chęcią także spróbuję swoich sił i chętnie się poduczę co nieco ;). Konradowi już pisałem wcześniej, iż mógłbym przywieźć agregat. Myślę, że może się przydać ;). Co do terminów to raczej każdy pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiliśmy z Konradem milowy krok rozpoznawczy nowej miejscówki w Starym Jaworze, która ma potencjał terenowy na organizację Eurotour F5J w Polsce.

Rozległe, termiczne, jednorodne, po prostu wymarzone miejsce do latania :)

Polataliśmy tam dzisiaj i było mega świetnie.

Pozdrowienia dla Władka :)

 

IMG_4922.JPG

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.