Skocz do zawartości

TommyTom
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A może w Szczecinie - nie na lotnisku aeroklubu tylko Przęsocinie. U nas nie ma problemu. W Przęsocinie jest oficjalna strefa modelarska - jest na wszystkich mapach lotniczych. Nic tylko przyjeżdżać i latać.

 

EDIT: Tak wiem. Z Wrocławia do szczecina jest daaaaaaleko. Ze szczecina do Wrocławia to około 4 godz. jazdy - całość po autostradach i expresówkach.

 

EDIT2: 53.500229, 14.552840 - pole ok 160x60m może być całe nasze na cały weekend.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam je doskonale. Tam zaczynałem swoją przygodę po długiej przerwie. To było w zasadzie jedyne lotnisko aeroklubowe które tolerowało modelarzy. Bardzo miło słyszeć że nic się nie zmieniło i nadal możecie latać

Kto wie czy nie wrócę.:)

 

PS

Gdzie teraz macie miejsce do latania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Międzynarodowe Mistrzostwa Polski 2020   5-6 września w Szczecinie.

 

Będzie Międzynarodowy Mistrz Polski w tym roku. Kto chętny? 

 

Na 95% wrześniowe zawody w Szczecinie będą MMP. Pozostały naprawdę niewielkie uzgodnienia bo zgoda "wszystkich świętych" już jest. Oczywiście jeszcze coś się może "śliznąć" bo, jak zwykle, tak jak Konrad pisał, wszystko rozbija się o mur pt. kasa. 

 

Pierwszym Mistrzem Niemiec był Tomek F.  ? Kto zostanie pierwszym Międzynarodowym Mistrzem Polski ?

 

rc-szczecin.pl  - zapisywać się póki nie jest za późno - ilość miejsc ograniczona.

 

EDIT: W północnej części lotniska (ok. 1km od nas)  będzie druga spora impreza "Baja Poland" - zlot terenówek. Z pewnością będzie tłok w hotelach w Marinie i tych najbliżej lotniska. Rezerwować miejsca jak najszybciej. Miejsc w hotelach pewnie nie zabraknie ale po co jeździć 10 km od lotniska skoro dość tani hotel jest "po drugiej stronie ulicy".

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jeżeli ktoś w pośpiechu wprowadził dane, które trzeba zmienić, to w mailu z potwierdzeniem zapisu jest link do modyfikacji/edycji zapisu. 

Można już na spokojnie zmienić/uaktualnić. Np. rozmiar koszulki :)

BTW, ja już pod flagą PL. Dzięki Konrad :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarka to ja rejestrowałem i system coś się zawiesił w momencie kliknięcia rejestruj. Nic nie znikło tylko cały czas stał ekran rejestracji to kliknąłem jeszcze raz rejestruj. I tym sposobem jest dwóch Jarków. Ale to może i dobrze bo nie ma Tomka więc jakby co będzie dla niego miejsce.

A że flaga czeska to chudy pikuś wie dla czego. Rejestrowałem też Tomka M. i Bundka i w zasadzie ode mnie flagi były czeskie. Tomek se poprawił ale Jarka nie mogę bo nie mam potwierdzenia. Moje potwierdzenie przyszło następnego dnia, Jarka do dziś nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.