Skocz do zawartości

3City RC Pilot Team, czyli Gdańsk, Gdynia, Sopot i okolice


S.Papa

Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, m2z napisał:

Irku

czy mógłbyś przypomnieć adres i przewidywany czas trwania "twojego" pikniku

Raczej festyn rodzinno sportowy niż piknik ? Sobota 3 czerwiec od 10 do 12:30. Adres Szkoła Podstawowa Nr 17 Gd. Wrzeszcz, ul. Czarnieckiego 2. Na mapce czerwonym prostokątem zaznaczyłem pas zieleni, na którym wystawimy się.

W tym miejscu bo ułatwi to transport Irka Fokker Dr.1, który będzie na 100%. kolega Darek wystawi swego Zero. Ja mogę wystawić swego Nieuport 11 albo (I) kadłub Pfalz E. Kadłub bo skrzydeł jeszcze nie ma. Być może kolega Marek ze swoim  

Sg-38. Trzymam kciuki by pojawił się też autor tego tematu - sorry ale zapomniałem imienia ? ze śmigłowcem w locie ?. Telefon do mnie oczywiście przekaże. 

festyn.jpg

20230516_203819.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Irek,

Choć bardzo chciałem nie będzie mnie na festynie. Wir pracy mnie wciągnął i już wypluł na drugim końcu matki ziemi.

Czekam na foto relację od Piterka ;).

Życzę Wam mile spędzponego czasu i wiele radości dla Dzieci.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.05.2023 o 14:49, Irek M napisał:

Dzięki wielkie. Z pomieszczeniem się nie będzie problemu. Problem może być tylko taki czy wyjdzie nam Sonata księżycowa na silniki bez.?.  Ja zamierzam odpalić swą 60 tkę.

Wyjdzie wyjdzie.. zrobimy też niezłą zadymę jak do tego włączę pompę dymu?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Termos napisał:

Kiedys sie mowiło,zeby nie odpalac modelu bez skrzydeł,no ale moze cos sie zmieniło i nie jestem na czasie..;-)

Pamiętam takie dyskusje. Ale jakoś nigdy nie było przekonywującego argumentu za tą teorią. Gdybym miał skrzydła to odpalałbym ze skrzydłami ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.