Skocz do zawartości

Z cyklu: "Pośmiejmy się, życie jest wystarczająco stresujące.. "


RomanJ4

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

A wiecie że mnie już nic nie dziwi ? Czy to fejk czy prawdą kto to wie jak ostatnio jakaś pani stwierdziła że na świecie mężczyźni rodzą dzieci a inna że z małżeństw jednopłciowych rodzi się tyle samo dzieci co w hetero, matematyka jest rasistowska i w pustyni i w puszczy też

Wysłane z mojego CPH2021 przy użyciu Tapatalka

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Marek_Spy napisał:

A wiecie że mnie już nic nie dziwi ? Czy to fejk czy prawdą kto to wie jak ostatnio jakaś pani stwierdziła że na świecie mężczyźni rodzą dzieci a inna że z małżeństw jednopłciowych rodzi się tyle samo dzieci co w hetero, matematyka jest rasistowska i w pustyni i w puszczy też

Wysłane z mojego CPH2021 przy użyciu Tapatalka
 

Wpisałem i jest. Prawda, niewiarygodne :)

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to nie takie całkiem proste, dwie lesbijki mogą urodzić więcej dzieci niż para dwupłciowa, bo mogą zachodzić w ciąże (in vitro, czy z kolega, czy jakkolwiek) i być w ciąży jednocześnie, co jakby nie było, daje dwa razy takie tempo porodów. Zdanie że są w związku i rodzą dzieci, jest jak najbardziej prawdziwe. Z dwoma chlopami może być trudniej ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę na zmianę tematu. Dzisiaj klient przyszedł do mnie do sklepu szukając belki tylnej do matiza. Był u mechanika... mechanik naprawił klientowi ale nadal dziwnie się jedzie... poszedłem zobaczyć o co chodzi...
69dcd7728b81979ad777131328decac8.jpg

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

  • Lubię to 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.