Skocz do zawartości

Modelemax ?


ahaweto

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, samolocik napisał:

posób pakowania przesyłki przez Modelemax nie zmienił się pomimo wpisania do uwag przy zamówieniu prośby o bezpieczne spakowanie przesyłki. Czyli, wszystko wrzucone luzem do koperty kurierskiej, wsunięte w drugą kopertę kurierską i włożone do foliowej koperty kurierskiej. Nie miało znaczenia że razem podróżowały: lakier, akumulatory, ładowarka i drobiazgi.

To u nich standard , możesz sobie pisać w komentarzu co chcesz: ja również tak robiłem. Nic nie pomaga , wszystko wrzucają luzem do koperty byle jak byle szybko.

Wiele rzeczy przychodzi albo w pognieconym opakowaniu albo cudem nie jest uszkodzona. Wiele towarów mają dostępnych od ręki i dlatego czasem jak musze to kupuję ale jak można zamówić gdzie indziej to wolę u nich nie kupować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zaupełnie inne doświadczenia z kupowaniem w tym sklepie, może to kwestia towarów, ale kupuję od wielu lat z różną częsttliwością (szczerze nie jest to mój sklep nr 1 od którego zaczynam, ale popularny). Przedwczoraj wieczorem zamówiłem jakieś kleje, pręty, rurki węglowe i metalowe, dziś przyszło starannie owinięte w tekturę. Owszem w zeszłym roku mieli chyba jakiś rozgardiasz i przysłali mi nie ten silnik (generację I nie II), ale telefon załatwił sprawę, na ich koszt przyszedł kurier, odebrał niewłaściwy i przywiózł własciwy. Więc generalnie ja osobiście mam dobre doświadczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odebrałem paczkę specjalnie kupiłem pręt węglowy 3mm aby resztę cienkich nie zawinięto w pętlę. O dziwo wszystko bardzo starannie zapakowane w 3 warstwy kartonu!. GLS za pobraniem dostarczył go bez jednego zagniecenia (w środku był też odbiornik w plastiku).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupuję u nich regularnie.

Paczki dochodzą całe, towar nie zniszczony.

Pakowane sa standardowo, czyli albo karton (długie) , albo koperty (drobnica).

Nigdy nie miałem uszkodzonej paczki.

Uszkodzone paczki to kwestia nie tylko pakowania ale i kultury działania firmy kurierskiej a szczególnie lokalnych kurierów.

W przypadku reklamacji zero problemów.

Jesli towar wpada do koszyka, to na pewno jest, a nie jak u niektórych, okazuje się, że nie mieli go od dwóch lat i nie wiedzą czy w ogóle jest i za ile.

Paczki dochodzą na drugi dzień roboczy, gdy zamówię wczesnie rano.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, witold_pi napisał:

to akurat często się nie sprawdzało

U mnie od 6 lat zawsze się sprawdzało, a kupuję tam różne rzeczy i regularnie,

 nawet robiłem próby i jak była jedna sztuka, to po wrzuceniu do koszyka, w sklepie wyswietlał się jej brak, a po usunięciu z koszyka wracała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak zwykle trzeba mieć szczęście. Dobrze pamiętam jak zamówiłem kilka formatek, również plastikowych i aluminiowych z dodatkiem innych rzeczy to dziwnym trafem formatka aluminiowa była zapakowana zamiast pomiędzy sklejkowymi aby się nie porysował to jak na złość "prawą stroną" w stronę reszty, wrzuconych tradycyjnie luzem gratów. No i się porysowała. To żaden problem? No może, o ile nie dostało się wcześnie wielu innych paczek zapakowanych wg. reguły "byle szybciej" a nie z odrobiną myślenia.

 

Ale, staram się podchodzić pozytywnie do sklepu i go nie skreślam.

Może z czasem zaczną bardziej uważać na przesyłki to nie będą tracić pieniędzy. Ponieważ nadajnik z kompletem odbiorników, na którym mogą zarobić zamówię niestety gdzie indziej. Choć wolałbym w modelemax bo lepiej wspierać krajowe sklepy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

 

Trzeba mi było wymienić starą taśmę robiącą za zawiasy w szybowcu, no to zamówiłem a przy okazjii wziąłem taśmę do uszczelniania szczelin zawiasów.

Opis na stronie jak byk:

obraz_2024-08-23_174417670.png.70f8863761479600073333cb749de1eb.pngobraz_2024-08-23_174916810.png.ec7ba65d00d99c75d277976df90b45f2.png

 

Co przyjechało? Zarówno Kavan jak i ta druga pozycja to taśmy do uszczelniania zawiasów...

Napisałem do sklepu, ale jak widać nie raczyli zmienić opisu towaru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Stanisław z Gdańska napisał:

Zrezygnowałem z zakupu folii pokryciowej ze sklepu Modele-Max. Dzisiaj odebrałem orastic i oracover od Radka Oleksy (paczkomat). Opakowanie bardzo porządne i folia oczywiście nie jest pogięta.

Polecam Radka

Po pierwsze to nie wątek reklamujący konkurencję, tylko dot. konkretnego sklepu.

Jeśli mam wybierać pomiędzy tymi dwoma, ja osobiście preferuję modelemax.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.