Skocz do zawartości

F 100 Super Sabre


solainer
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

13 godzin temu, kesto napisał:

Wystarczy jeden Piotrek i jego F-100 by załamać rynek modelarski w średniej wielkości kraju w Europie.?

Słabe mamy zaopatrzenie jeśli jeden model kładzie cały system. A tak na poważnie to musiał być wtedy jakiś zastój w dostawach i się to wszytko nawarstwiło. Przepraszam wszystkich którym zeszłej jesieni brakowało balsy 3 mm. Chyba już więcej razy takiej kobyły nie będę budował. 

 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.09.2021 o 12:17, solainer napisał:

My tu gadu gadu a już minął prawie rok i zrobiłem więcej niż przypuszczałem. Powiedzmy że mam teraz stan ARF bez koloru. 

Widok z góry:

IMG_20210918_114854.thumb.jpg.4780b9664158bf94425b38c81ada4144.jpg

 

I od spodu:

 

IMG_20210918_114922.thumb.jpg.53988347bf31e550cf9fcb80d1ff9f26.jpg

Te foty robią niesamowite wrażenie. Widać wielkość tego modelu.

Bardzo podziwiam twoją pracę bo jety to jest już zupełnie inna jakość w modelarstwie a jeszcze zbudować taki model to już wymaga mnóstwo wiedzy i umiejętności na poziomie większym niż przeciętna. 

Dla mnie taki poziom jest nieosiągalny ale chętnie zaglądam jak budujesz bo z takich wątków można wiele się nauczyć. Pozdrawiam i życzę powodzenia w dalszej pracy oraz podczas oblotu.

To będzie wspaniały model.

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za pochwały ale nie ma co przesadzać z tą jakością. Model jest spory i to robi główne wrażenie ale tu na forum jest kilku kolegów którzy robią o wiele lepsze modele i tam jest naprawdę co podziwiać. Chciałbym mieć takie umiejętności. Owszem moje modele wyglądają dość przyzwoicie ale nie mam odwagi pokazać się na zawodach półmakiet. W dodatku chyba za cienko latam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, solainer napisał:

Dziękuje za pochwały ale nie ma co przesadzać z tą jakością. Model jest spory i to robi główne wrażenie ale tu na forum jest kilku kolegów którzy robią o wiele lepsze modele i tam jest naprawdę co podziwiać. Chciałbym mieć takie umiejętności. Owszem moje modele wyglądają dość przyzwoicie ale nie mam odwagi pokazać się na zawodach półmakiet. W dodatku chyba za cienko latam. 

Skoro latasz takimi modelami i po lądowaniu nadają się do kolejnego lotu to znaczy ,że bardzo dobrze latasz:) A na zawody półmakiet spokojnie mógłbyś pojechać , jest czym się pochwalić ale latanie rekreacyjne jest również bardzo fajne.

Jak znów coś podziałasz to wstawiaj zdjęcia bo temat jest bardzo interesujący.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, solainer napisał:

zmieniłem numer samolotu z Fw 839 na Fw 262. To dlatego, że ten egzemplarz miał gwiazdki na pionowym stateczniku co z kolei spodobało się mojej kibicującej mi w budowie żonie. Coż czasem trzeba iść na ugodę :p. 

 

Gwiazdki na ogonie to niewielka cena za ugodę z małżonką?

Model wygląda super.

 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.