Skocz do zawartości

Ubezpieczenie OC


Jarx5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam zwykłe ubezpieczenie mieszkania z opcją OC w życiu prywatnym na 100.000 PLN, za dopłatą 40 PLN. OC obejmuje "szkody powstałe w związku z: ... - posiadaniem lub użytkowaniem modeli latających lub latawców (w tym dronów do 10 kg) na terenie RP". Te latawce mnie skusiły :), bo w dedykowanych modelarskich ubezpieczeniach tego nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Finansowa Chata:

https://finansowachata.pl/ubezpieczenie-oc-dronow-ac-drona

 

Ubezpieczyciel jest sprawdzony. W ubiegłym roku wypłacił odszkodowanie (prawie 2000,-pln)  za szkodę samochodową, spowodowaną przez śmigłowiec.

Z tego ubezpieczenia korzystam  już czwarty rok.

polecam

Staszek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

PZU. Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej osób fizycznych w życiu prywatnym.

 

Obejmuje m.in.: odpowiedzialność cywilną związaną z użytkowaniem do celów rekreacyjnych zdalnie sterowanych (bezzałogowych): modeli pojazdów, statków wodnych, modeli latających oraz dronòw.

 

Suma gwarancyjna na jeden i wszystkie wypadki 50000 zł.

Składka 66 zł/rok.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.03.2024 o 15:00, Swift napisał:

PZU. Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej osób fizycznych w życiu prywatnym.

Dla zainteresowanych - modele do 5 kg 

Warunki:

 

OWU_OC_w_zyciu_prywatnym_od_20_lipca_2019.pdf

 

UD_do_OWU_OC_w_zyciu_prywatnym_od_20_lipca_2019.pdf

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.