Skocz do zawartości

P.Z.L -P.11c Wycinanka Jarosława Suchockiego - od strony 12 następna budowa z kilkoma zmianami


Rekomendowane odpowiedzi

Brawo! Gratulacje!

Model piękny, zwłaszcza że w "moim " krakowskim malowaniu.

Faktycznie Piotr, trzeba mu "dorzucić do nosa" bo wisi na ogon, z wielkim niepokojem oglądałem lądowanie.

A Ty Tomek nie śpij, tylko kończ Łosia! bo następca 11-stki niedługo dołączy do eskadry  :D ,

post-740-0-17170600-1462630109_thumb.jpg

 

Żeby tak jeszcze ktoś dużego Karasia zbudował.... to by było coś.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sledzilem budowe od poczatku i jestem pod WIELKIM wrazeniem !   Zawsze strasze sam siebie strasze, ze jak bede mial wiecej czasu to TAKIE cos tez zbuduje :D  Na szczescie nie mam duzo czasu ;)

  Piekny model i widac , ze po malych ustawieniach bedzie pieknie latal . Mam tylko jedno male "ale"  ( prosze mnie nie wrzucac do worka narzekaczy i macicieli , bo pewnie nie tylko mnie to razi , ale JA pierwszy odwaze sie to napisac i biore krytyke na "klate" ) : odglos silnika  :( .

Przydalaby sie tu jaka gwiazdeczka - czterosuwik .....

 

 Pozdrawiam i zycze tylu ladowan ile startow ........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to jest oblot to ten "plankton" jest bardzo udanym modelem. Start super a lądowanie jeszcze lepsze. Może na emeryturze się do takiego przymierze a puki co będę czekał aż pojawi się jakiś KIT..... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dzien dobry,

 

Jestem bardzo zainteresovany przes zestaw PZL P24 od pana Suchockiego. Czy możecie mi powiedziec o tresci i jakosc tych zestawow (zestaw completny ? musi kupic dodatkowe deski/ belki  balsa ) ?

Przepraszam za blendy , polski nie jest moj ojczysty jezyk :huh:

 

dzienkuje za informacje.

Jean-Pierre

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.