Skocz do zawartości

zgubił ktoś może phantoma 2?


Kamil2000

Rekomendowane odpowiedzi

No i bardzo dobrze, tyle te shitu lata ostatnio i sprawia kłopotów, że bardzo cieszy mnie gdy głupota innych doprowadza do utraty modelu. Wiadomo, model samolotu to jeszcze bo pofrunie hejże daleko i wtedy nie ma co się śmiać bo może zawieść elektronika i nie ma się wpływu na to gdzie doleci, można latać samemu w bezpiecznej strefie a po utracie zasięgu model może przelecieć parę albo i więcej kilometrów i znaleźć się w nieodpowiednim miejscu. Model ma gps'a, stabilizację, RTH ... zgubić coś takiego to tylko z własnej głupoty i nic więcej albo z brawury.

 

Zagubiony niekoniecznie, gość jakieś małe pojęcie ma a model wygląda całkiem ok. Działa też pakiet czyli musiał być tylko trochę lub do połowy rozładowany a kij wie ile mógłby gdzieś leżeć w krzakach. Nie wiem jak wygląda ładowarka do Phantoma ale tak czy siak gość musi posiadać jakąś bardziej modelarską jeśli napisał, że po podpięciu do niej pakiet się ładuje. Płozy wyglądają na całe wiec musiałby naprawdę delikatnie opaść na jakiś krzak albo w trawsko co nie jest takie proste, dla mnie to po prostu gość kupił i nie umie latać a kij wie co z radiem, może dostał gdzieś w za granicą za grosze model i sprzedaje w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem a nie mam phantoma - jak myslisz, zkad? Wiem nawet jak wyglada phantom choc quada zadnego nawet na oczy nie widzialem. Wyglada jak "dron" po wpisaniu tego magicznego slowa wyskoczy mnustwo phantomow :)

 

to google Ci się jeszcze przydadzą by sprawdzić jak się pisze "skąd" oraz "mnóstwo" ..

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wez sie lepiej zarejestruj na forum "poprawnej polszczyzny" ;)[...] czemu 90% watkow na tym sie konczy :lol: co drugi to miodek ale tylko kozaczki z grammar check :lol: To ci odpisze i powiem ze Tobie tez sie przyda do sprawdzenia zasad interpunkcji. Jak chcez kogos pouczac to sam nie sadz [...] bykow !

Edytowane przez bart07
Słowa uznane za niecenzuralne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie zartuje to sie nawet ladnie nazywa "przyganial kociol garnkowi" :lol: klade na to lage :) a ty mozesz co najwyzej sie pozloscic i wypluc swoja frustracje na forum :lol: sobie tylko krwi napsujesz bo mojego chumoru dzisiaj napewno nie!

 

Jesli poprawna polszczyzna jest warunkiem aby byc czlonkiem forum to przyjme bana bez gadania, jesli nie to -> zmien forum !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zartuje to sie nawet ladnie nazywa "przyganial kociol garnkowi" :lol: klade na to lage :) a ty mozesz co najwyzej sie pozloscic i wypluc swoja frustracje na forum :lol: sobie tylko krwi napsujesz bo mojego chumoru dzisiaj napewno nie!

 

Jesli poprawna polszczyzna jest warunkiem aby byc czlonkiem forum to przyjme bana bez gadania, jesli nie to -> zmien forum !

Polecam zapoznanie się z regulaminem.

 

"2. Ostrzeżenie- punkty karne ( czerwony pasek ) użytkownik otrzymuje za :

(...)

- pisanie w sposób niezrozumiały, niechlujny i w dużym pośpiechu (niepoprawna pisownia, popełnienie licznych błędów ortograficznych, używanie slangu), żadne dysfunkcje nie zwalniają od poprawnego i logicznego formułowania swoich wypowiedzi."

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt tutaj nikogo nie trzyma siłą, jeśli brak komukolwiek energii do tego, żeby poprawnie napisać parę zdań ... to język angielski jest znacznie łatwiejszy, rcgroups czeka ... chyba, że jesteście przedstawicielami futuryzmu.

 

nuz%20w%20bzuhu_7097022.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.