Skocz do zawartości

TommyTom
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No dobra jak się tu już wszystko uspokoiło i wygospodarowałem chwilę czasu to napisze kilka słów (o zawodach i tylko o tym)
 

Chciałbym podziękować wszystkim za super rywalizację, miło spędzony czas i wiele wiele nauki.

Z mojej strony mega się nalatałem czy to w rundach czy w wolnym czasie. Parę rzeczy skopałem, a niektóre nawet wychodziły po mojej myśli. Mam nadzieję na więcej takich spotkań czy to u nas czy na wszelkiego rodzaju zawodach niedaleko PL. Od siebie dodam kilka fotek plus folder z kilkoma więcej. Jeżeli kogoś nie ma na zdjęciach to z góry przepraszam robiłem fotki z doskoku i głównie w piątek i sobotę rano, akurat tym którzy byli blisko i latali. Przez resztę czasu latałem, albo helpiłem każdemu kto się mnie nie bał :P  no i nawet jak miałem aparat w ręku to jakos tak wolałem podpatrywać kto, gdzie i jak leci ;) . Tyle ode mnie tu macie folder z fotkami, a poniżej kilka wybranych:

https://drive.google.com/drive/folders/1hFupY2Li0F78mwQf6E4vbpv3iP2PkWTZ?usp=sharing

 

PS. Na ostatniej fotce to dalej nie wiem czego tam Tomek szuka na skrzydle ? 

 

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrześniowe zawody w Szczecinie zostały odwołane. Z bardzo, bardzo, bardzo wstępnych ustaleń z Sotirem (jest szefem F5J w FAI CIAM) mamy zarezerwowany termin w pierwszy weekend września 2022 (3-4.9.2022) - co z tego będzie zobaczymy pewnie dopiero w październiku-listopadzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dear friends of the F5J community.

 

In recent weeks, we have made a huge effort to prepare this competition. Unfortunately, due to the unlogical restrictions on the Slovak border that have taken place in the last days and hours, we are not able to transport the key organizers to Bořetice Airport.

 

 

For this reason, I have to announce with great regret that this competition is being canceled !!!

 

 

I believe that this unfortunate time will pass and I will be able to meet again next year in a competition in the normal mode.

 

 

Best regards

 

Juraj Dudáš

Conest director

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro zawody na lewo i prawo są odwoływane to ja stanę w kontrze i zaproszę wszystkich zainteresowanych na zawody które na pewno nie zostaną odwołane. Mało tego prawdopodobnie zrobimy jeszcze jedne zawody w Jaworze w dniach 3-5 wrzesień lub 10-12 wrzesień. Jestem już po słowie z właścicielem łąki i wyraził zgodę.

Ale na początek zawody w Mielcu a właściwie w Tuszowie Narodowym. jakieś 10km od Mielca na północ.

Biuletyn poniżej lub w dziale Imprezy - południe.

 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.