Skocz do zawartości

Sens modelarstwa?


Gość marnod2
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No i widzisz -bugów. A co to takiego ? A po co mi nowe słowa do opisania znanych starych zjawisk ? 

Nie łopatą ? To czym ? Działko laserowe piątej generacji wydrukowane w 3D 24.v15 szybciej załatwi sprawę w ogródku a roślinki dadzą plon o 0,0000012 % wyższy za cenę 1,11 % niższą ?  Mnie nie jarają takie przymiarki do....koparki. 

Zwyczajowo unikam przerostu formy nad treścią .

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i widzisz -bugów. A co to takiego ? A po co mi nowe słowa do opisania znanych starych zjawisk ? 

Nie łopatą ? To czym ? Działko laserowe piątej generacji wydrukowane w 3D 24.v15 szybciej załatwi sprawę w ogródku a roślinki dadzą plon o 0,0000012 % wyższy za cenę 1,11 % niższą ?  Mnie nie jarają takie przymiarki do....koparki. 

Zwyczajowo unikam przerostu formy nad treścią .

no własnie.....mam do wytoczenia 5 kołpaków, 5 piast, 5 głowic i 5 dekli karteru + jakies pierduty gaznikowe......to czy mam " kupawać"  za 50k tokarkę CNC ???

no tak tylko sie pytam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Glebogryzarka :) a pole co, też łopatą a może pługiem i ... w najlepszym wypadku koniem? :D

 

Jasne, jak ktoś tak chce to droga wolna, mi to nie przeszkadza. Ale osobiście szkoda by mi było CZASU.

 

A jak ktoś ma małe pole to co kosi je sierpem czy wynajmuje jednak kombajn?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie jest ta granica? Ile sztuk? 5, 50, 500, 5000?

granica jest rachunek ekonomiczny i zdrowy  rozsądek , również w działalności hobbystycznej ale rachunek płynny  jest bo kto bogatemu zabroni  :) ..

 

to trochę jak z autami sportowymi, ludzi na te auta chorują , bo jakie piekne, jakie osiągi  och , ach... i   co ? większośc z nich  jest absolutnie upiorna w codziennym uzytkowaniu, nie wspominając o kosztach utrzymania takiego  pojazdu..Zajmowałem się dosc długo odbudowa takich samochodów więc temat ten znam z autopsji.

Zachorowałem kiedyś na  R5 APLINE Turbo,  tylko 130KM z 1330 pojemności. Jezdziłem wcześniej cywilną piątką , która jezdziło się super więc....R5 Alpine po  całkowitej odbudowie  przejechałem ok 1000 km ,  w  tym czasie przechodziłem intensywną terapię .Auto dośc szybko znalazło nabywcę i ztego co wiem  też się leczył....

Więc czasami potrzebny jest szpadel a nie koparka CATERPILAR-a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogoń za Króliczkiem jest często celem samym w sobie . Ale broń Boże by Go złapać . Koniec zabawy i co dalej ?

No to kolejny i udowadnianie, że o to chodzi by gonić a nie złapać . Każdy orze jak może . Ogólnie zawracanie 4 liter na lewo jeżeli z tego nic nowego nie wynika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.