Skocz do zawartości

Koronawirus


Paweł Prauss
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, d9Jacek napisał:

no ale ogólnie wiadomo że mieszkańcy Skandynawii mają? lewoskrętne DNA?

 

Jacek , mysle , ze gdyby NAJBIEDNIEJSZEMU obywatelowi Polski , zylo sie tak jak NAJBIEDNIEJSZEMU obywatelowi Szwecji , to WSZYSCY oni byliby lewakami ,  biegaliby z teczowymi flagami i chcieli wiecej Syryjczykow ?

 

Bartek ma racje ; CIAC polityke ( po moim poscie ) i wracamy do tego paskudztwa ............

 

Bartek ; BRON BOZE ( widzicie ; w tej sytuacji nawet ja ateista uzyje tych slow ?).

ZADNEGO przyzwolenia na POLITYKE , bo rozwalimy forum !!!   Jakas tam wstawka od czasu do czasu jest niegrozna , ale GASIC wszelkie "bitki" w zarodku , bo inaczej juz po nas . Do TERAZ zyjemy na tym forum w miare zgodnie ( lewacy , prawacy i " inne " ) , ale jak sie zaczna tworzyc "podgrupy" , jak brat skoczy bratu do oczu !!!

ZADNEJ POLITYKI ( nawet w HP ) !!!

 

Rozumien gdyby to byla Szwecja. Gdybyscie zobaczyli JAK ( czasem , bo tutaj nie mamy politykow w TV 24 h/dobe ) politycy rozmawiaja ze soba , to byscie nie uwierzyli . Wydawaloby sie Wam , ze im dano jakies srodki uspokajajace . Nacjonalista nie przerwie NIGDY lewakowi , gdy ten prawi swoje farmazony , ale i lewak nie przerwie nacjonaliscie ( najwyzej  wody sie napije trzesaca sie reka ) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Bartek Piękoś napisał:

Kuba, jesteś zbyt tolerancyjny. Dałeś przyzwolenie na kulturalną dyskusje o polityce i w kilka postów się to rozkręciło.

Politykę tu na forum trzeba ciąć zdecydowanie. Albo stworzyć dział tylko na nią. I za tym bym był.

 

Ale z dwojga złego, lepiej żeby jej ne było wcale. Lata upłyną, zanim nauczymy się rozmawiać o polityce bez nienawiści i zajadłości, a internet jest do tego najgorszym medium z możliwych.

 

 

Napisałem to zbyt ogólnie, tutaj nie oddzielisz tematu polityki bo to co się dzieje jest z nią nierozerwalnie związane, mimo to przez 26 stron tematu udało się trzymać jako taki fason a chwilkę po moim poście szambo się rozlało. 

 

 

Jak ktoś ma ochotę pogadać o dupie Maryni to proszę zakładać klub o wszystkim i droga wolna. Jeszcze raz proszę w na forum ogólnym odpuścić takie przepychanki polityczne, religijnie itp

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tolerancja Kuby swiadczy o jego kulturze , bo zdaje sobie sprawę ,że  założenie knebla czy gipsowanie kogokolwiek , jak chcą niektórzy jest  rozwiązaniem najgorszym z mozliwych....jak to sie kończy ->>>>patrz przemyslenia Rafała

Kuba, nie mogę Ci przyznać +++ bo mi ich zabrakło ale  pełen szacun dla Ciebie

 

edit : a  PT Kolegów mających moderatorskie zapędy i  chęć kneblowania  wszystkiego co im z różnych powodów nie odpowiada proszę o powsciagliwość i  większą merytoryczność swoich wypowiedzi

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, qpa napisał:

Jeszcze raz proszę w na forum ogólnym odpuścić takie przepychanki polityczne, religijnie itp

 

Kuba , ale jak jakis debil ( niewazne z JAKIEJ partii , lub JAKIEGO wyznania ) napisze , ze jednak MOZNA sie calowac z jezyczkiem , lub pic wode z tego tam gdzie sie palce macza , to MOZNA to zacytowac , czy nie ?

 

Jest to zwiazanie 100% z tematem koronki ......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, jarek996 napisał:

 

Kuba , ale jak jakis debil ( niewazne z JAKIEJ partii , lub JAKIEGO wyznania ) napisze , ze jednak MOZNA sie calowac z jezyczkiem , lub pic wode z tego tam gdzie sie palce macza , to MOZNA to zacytowac , czy nie ?

 

Jest to zwiazanie 100% z tematem koronki ......

no nie,  to urazi czyjeś odczucia religijne? albo inne ,  zaraz KTOS odbierze to personalnie do siebie, bo wiesz "picie wody z języczkiem " hmmmm...to takie no,no

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarek chodzi o zdrowy rozsądek, chciałbym żeby polityki na forum nie było wcale, tutaj każda informacja ma podtekst  ale to nie oznacza że możemy temat polityki ciągnąć bo to prowadzi tylko do eskalacji problemu. Jest tu nas dużo i każdy jest inny dlatego wiadomo że taka dyskusja nam na 100% nie wyjdzie a wojenki można prowadzić na przysłowiowym już forum onetu :) Banda inżynierów, złotych rączek, pasjonatów lotnictwa nie powinna taplać się w politycznym gównie na forum ogólnodostępnym.

 Nie wszystko co można powiedzieć w gronie swoich znajomych można napisać tutaj, warto o tym pamiętać. 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No muszę to napisać: A ZA CO JA JAKO JEDYNY w tym temacie dostałem punkty od mojego ulubionego moda? I to  przed tym co tu zostało napisane!!?

 

Proponuję, żeby była możliwość przyznawania punktów karnych poszczególnym moderatorom.

Po przekroczeniu jakiejś granicy punktów od forumowiczów taki delikwent moderator powinien być zawieszany na jakiś czas. A jeżeli notorycznie będzie je dostawał, to za przeproszeniem : Na zbity dziób...

Jeden z nich powinien już dawno stracić uprawnienia, bo rozwali to FORUM prędzej niż się Kolegom zdaje. Ilu forumowiczów już odeszło.. A ilu odejdzie? Temat do przemyślenia

Znów się naraziłem, ale mam to głęboko w ...

I abyśmy zdrowi byli?

Andrzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, jarek996 napisał:

 

 Robert , powiedz to PISdzielcom i POpaprancom  ?

Jarek. Miałem Cię za normalnego człowieka......... wielkie rozczarowanie... poziom dna w tojtoju...

 

Kuba, proszę o zamknięcie  wątku..... te polityczne wycieczki i obelgi pod adresem tych i owych ...... to już idzie za daleko...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojjjjjjjjjjjjjjjjjj....grubo zaczyna się robić , a co będzie jak epidemia , na co się zanosi ,  potrwa jeszcze parę miesięcy ???

tu przynajmniej wirtualna wymiana ciosów następuje?? ale co to będzie w domach?

 

mojej Starej juz w dekiel wali , a tylko 10 dni w chałupie siedzi, chyba  musze jej dać jakąś robotę w polu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Paweł Praus napisał:

 

IMG-20200322-WA0022.jpg

Ja właśnie już 12-ty dzień na kwarantannie...jestem???

 

Ktoś ostatnio rzucił taki tekst...

 

-Jacku o zacytowanym tekście można powiedzieć wiele między innymi że jest prymitywny, wulgarny i ochydny ale na pewno nie śmieszny...

Myślałem że masz lepszy gust-

 

Dla mnie jest taka właśnie wklejona przez Ciebie fota... (ale może jestem w mniejszości...)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • temat został zablokowany
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.