Skocz do zawartości

Koronawirus


Paweł Prauss
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie pozmiatałem ten polityczny syf + chamskie odzywki pod dywan. upraszam o powściągliwość w uprzykrzaniu sobie życia nawzajem, już bez tego mamy wystarczająco dużo na głowie. A jak ktoś nie umie czasem ugryźć się w język (palce) to zaprzestać czytania jak Wam to za bardzo ciśnienie podnosi, zdrowie jest ważniejsze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak. To szaleństwo ma jakieś drugie dno. Na boisku gdzie latałem modelami (na totalnym wygwizdowie 15 km za Warszawą) gdzie w szczytowym okresie było może 10 (dziesięć) osób (na 1 ha powierzchni - wiec odległości były nie 2m ale prawie 50m) zobaczyłem to:

20200322_173423.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, japim napisał:

Powiem tak. To szaleństwo ma jakieś drugie dno. Na boisku gdzie latałem modelami (na totalnym wygwizdowie 15 km za Warszawą) gdzie w szczytowym okresie było może 10 (dziesięć) osób (na 1 ha powierzchni - wiec odległości były nie 2m ale prawie 50m) zobaczyłem to:

20200322_173423.jpg

 

 

ZACHAMOWANIE  ?

 

No tak , wirusa tylko CHAMSTWEM sie zalatwi .........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, japim napisał:

Tez mi się tak wydaje. Planowałem obloty moich wszystkich plastikowych drukowanek. Różnica będzie taka ze będę stał na kostce brukowej a nie na trwce...

 

 

Rodacy zawsze znajdą sposób jak coś obejść ? Ale spoko, też uważam, że to dupokryta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Shock napisał:

Ktoś zrobił byka w wyrazie zahamowanie ;) ...

tam są dwa byki ...jeden lepszy od drugiego

 

zagrożenie może być epidemiczne a nie epidemiologiczne... no chyba  że modelarze latający  tam  są epidemiologami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, jarek996 napisał:

Aleksandr Łukaszenka, stwierdził, że koronawirus to "psychoza", a ręce należy dezynfekować wódką i popijać ją dla zdrowia. 

 

I jak tego czlowieka mozna NIE lubic ?

zródło, zródło poproszę...?...bo pózniej się okaże że to kolejny fake-news?

dziś przeczytałem ,że  najlepiej działa woda zródlana  do której wrzucimy srebrną obrączkę....wiem,wiem- jony Ag i Cu?..ale nie wyjasniono  jak  tę wodę stosować "per os " czy "per rectum " a może tylko do użytku zewnętrznego? ??

i jak tuż żyć jesli takie wątpliwości powstają?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • temat został zablokowany
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.