Skocz do zawartości

Lublin R-XIII G skala 1:5,5


Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, Andrzej Klos napisał:

A gdzie film?😄

W kinie 😝.

36 minut temu, robas69 napisał:

 Piękny model, mam nadzieję że za ocenę statyczną miał najwyższą liczbę punktów.

Miał.:)

Może być zdjęciem przedstawiającym tekst

Tutaj jest film z zawodów i jest trochę Lublina.

 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne modele, gratulacje dla wszystkich uczestników.

Lublin pierwsza klasa, obserwując wątek budowy - w pełni zasłużona ocena (wręcz i tak za mało punktów za ten poziom wykonania ;) ) - wielkie gratulacje , ale zero z "Pilotem" rewelacja  :) 

Gdzie takie wdzianko można nabyć? :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Viper napisał:

Piękne modele, gratulacje dla wszystkich uczestników.

Lublin pierwsza klasa, obserwując wątek budowy - w pełni zasłużona ocena (wręcz i tak za mało punktów za ten poziom wykonania ;) ) - wielkie gratulacje , ale zero z "Pilotem" rewelacja  :) 

Gdzie takie wdzianko można nabyć? :) 

Dzięki za miłe słowa. Wdzianko Darek zamówił przez internet u "chińczyka".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model pięknie wykonany, pełna makieta, pewnie można by więcej, bo to nie ma końca. Myślę o wykonaniu P-38 Lighting  śp. Ostrowskiego z moich czasów, ale to była fabryka. Gratuluję wyniku i wypada prosić o jeszcze w polskich barwach bo lubię polską historię i to na czym latali Polacy. Najcenniejsze jest to że model jest wykonany własnoręcznie a nie zamówiony fabrycznie (takie czasy). Jeszcze raz pozdrawiam i dziękuję za ucztę modelarską.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, kesto napisał:

W kinie 😝.

Miał.:)

Może być zdjęciem przedstawiającym tekst

Tutaj jest film z zawodów i jest trochę Lublina.

 

 

Kamikaze Piper Cub😄 w 5:00

 

 

15 godzin temu, MirekC napisał:

Model pięknie wykonany, pełna makieta, pewnie można by więcej, bo to nie ma końca. Myślę o wykonaniu P-38 Lighting  śp. Ostrowskiego z moich czasów, ale to była fabryka. Gratuluję wyniku i wypada prosić o jeszcze w polskich barwach bo lubię polską historię i to na czym latali Polacy. Najcenniejsze jest to że model jest wykonany własnoręcznie a nie zamówiony fabrycznie (takie czasy). Jeszcze raz pozdrawiam i dziękuję za ucztę modelarską.

 

Nie zebym czepial sie szczegolow ale Il2 i Tu2 zrobil Lech Podgorski, Jerzy Ostrowski zrobil Jak-18, DH Hornet i P-38 Lightning.  Pamietam w latach siedemdziatych sledzilem ich budowe w Modelarz.  Jako nastolatek wydawalo mi sie budowa modelu przez 2-3 lata to ogromny kawal czasu.  Okazuje sie, ze nie; moj Wilk juz 6 lat sie buduje 😄 

 

Ha, ha, ha edytowales IL2 na P38 Lightning.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, art_c napisał:

Chyba przydałby się na forum dział Hall of fame , aby utrwalić pamięć o dokonaniach Ostrowskiego, Podgórskiego, ale i Burego, Górskiego, Rachwała, Schiera, Zawady i wielu innych wielkich modelarzy.

Bardzo dobry pomysł, no cóż lata lecą a pamięć już nie ta, po 40 latach, muszę już zaglądać do książek by sprawdzić, jak było. Ale ja się nie wstydzę i nie dworuję na temat tych co już trochę zapomnieli, ale ciągle się uczą, bo tak trzeba. Pzdr. 

5 minut temu, kesto napisał:

Ładne ujęcie w locie.

lublin w locie.jpg

Z tej perspektywy wygląda jak mała precyzyjna zabaweczka, jak to jest mylące. Mam dylemat czy kontynuować mojego Lublina po tym co pokazałeś....jest "pikny" i już poleciał 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, kesto napisał:

Rób swojego Lublina. To bardzo ładny samolot.

To prawda, mam na razie skrzydło, atrapę silnika, elementy na podwozie ,tak powoli zbieram i buduję a reszta jest ???. Oczywiście Twoje zdjęcia są bardzo pomocne. Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.