Skocz do zawartości

Spitfire Mk IX 1:4,2 (2,6m)


Modelarz 2123
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuję, niestety oblot będzie odłożony do przyszłego roku, będę miał teraz mało czasu na model przez najbliższe kilka miesięcy, jest poza tym kilka rzeczy do dokończenia, żeby mógł polecieć a i nie chce robić go w pośpiechu i na siłę, co by niczego nie pominąć i nie zrobić głupiego błędu. Tak, że chwilowo budowa wstrzymana, przez zimę podociągam ostatnie rzeczy i w przyszłym roku będę się szykować na oblot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Model już tak naprawdę gotowy do lotu, muszę pokombinować z zamykaniem kabiny, co by się w locie nie otwierała, mam do dodania kilka detali na zewnątrz i wyposażenie kabiny pilota, a no i będę kombinował z chlodzeniem silnika pod maską, ale na to mam już plany. Oblot planuję na początku lata, jako że mało w tym roku latałem to na wiosnę planuje jakąś rozgrzewkę mniejszymi modelami, a potem...

 

 

Narazie postanowiłem zająć się wykończeniem kabiny, fotel i pilota już wcześniej zrobiłem, teraz przyszedł czas na resztę, tak wiec zacząłem od podłogi, z racji tego że jest to półmakieta proszę o wyrozumiałość, to ma tylko przypominać wnętrze prawdziwego spitfiera

 

post-15056-0-26020600-1570399141_thumb.jpgpost-15056-0-60768300-1570399214_thumb.jpg

 

tutaj po dodaniu zaworu instalacji pneumatycznej

post-15056-0-76571000-1570399307_thumb.jpg

 

i po podpieciu do niego tej instalacji ????

post-15056-0-02259100-1570399428_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiedziałem i żeby nie było w środku tak pusto to stworzyłem napisy eksploatacyjne do wnętrza kabiny, odtworzyłem je poprostu na podstawie zdjęć oryginału. Teraz muszę je jeszcze przeskalować i wydrukować.attachicon.gifDSC_1401.JPG

Jak chcesz to moge Ci to wydrukowac na ploterze UV na folii samoprzylepnej

 

 

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.