Skocz do zawartości

Nasze Pedałowanie ...


mr.jaro
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mi chodziło o przewyższenie ( do pracy jeżdżę węższą ścieżką  ) a że to nie dla " anfangera" świadczył fakt spotkania ratownika cucącego włoskiego rowerzystę lat ok 40.Ludziom się zdaje że tak z za biurka można wjechać ścieżką do schroniska na 2500 m bo jest dla początkujących.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, TooM napisał:

Mi chodziło o przewyższenie ( do pracy jeżdżę węższą ścieżką  ) a że to nie dla " anfangera" świadczył fakt spotkania ratownika cucącego włoskiego rowerzystę lat ok 40.Ludziom się zdaje że tak z za biurka można wjechać ścieżką do schroniska na 2500 m bo jest dla początkujących.

Co ja nie wjade? Potrzymaj mnie piwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.08.2021 o 10:14, ret1911 napisał:

Ostatnio naszla mnie silna potrzeba posiadana Wahoo Element Roam. Czy ktos uzywa tego rodzaju komputerka rowerowego i moze sie wypowiedziec obiektywnie na jego temat?

 

Obiektywnej wypowiedzi mozna oczekiwac jedynie od kogos, kto aktywnie uzywa kilka roznych i moze je ze soba porownac. Wsrod normalnych uzytkownikow bylby to przypadek niezbyt czesto spotykany. O takie rzeczy najlepiej wiec pytac w sklepach sprzedajacych rozne produkty.

 

Generalnie Wahoo maja u nas niezla opinie, ale to za malo i ja Tobie wiecej na ten temat nic powiem, bo uzywam Garmin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba sie zdecyduje na MAGENE C406 Lite bo nie potrzebuje nawigacji ani opcji treningowych za to musze jezdzic na tetnie bo mam tendencje do przekraczania zakresow treningowych. Bardzo szybko z konfortowej strefy tlenowej przechodze do mieszanej a nawet jeszcze dalej. Ogolnie musze sie pilnowac by miec jeszcze sily w nogach do powrotu do domu. Jazda bardzo emerycka na korbie 34/50 i kasecie 11-30. Wczoraj dogonilo mnie 3 starszych panow po 60, jechalem przez chwile z nimi na kole ale szybko dalem sobie spokoj bo nie moglem utrzymac predkosci ponad 30k/h, tetno od razu skoczylo 140-150. Po covidzie zaczynam myslec, ze juz tak zostanie i tylko czeka mnie rownia pochyla jezeli chodzi o kondycje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mnozenie postow jedynie celem zwrocenia na nie uwagi chyba nie nalezy do dobrych manier. Czy to problem? Prawdopdodobnie nie, ale sztuczne mnozenie postow z pewnoscia nie wplywa korzystnie na czytelnosc watku.

I naturalnie powyzsze nie odnosi sie do wartosci merytorycznej poszczegolnych postow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, mr.jaro napisał:

Mnozenie postow jedynie celem zwrocenia na nie uwagi chyba nie nalezy do dobrych manier. Czy to problem? Prawdopdodobnie nie, ale sztuczne mnozenie postow z pewnoscia nie wplywa korzystnie na czytelnosc watku.

I naturalnie powyzsze nie odnosi sie do wartosci merytorycznej poszczegolnych postow.

Chyba nie rozumiesz do konca do czego sluzy link "edycja" a juz spiesze z wyjasnieniem do EDYTOWANIA czyli innymi slowy korekty tekstu itp. Jezeli dodaje nowy material to dodaje go do nowego postu. Nie moja wina, ze nikt nie pisze w tym watku od kilku dni. No i ostatnia sprawa to moze przestan mnie zaczepiac bo ciagle cos ci sie nie podoba. Jak jestes znerwicowany, praca cie stresuje czy moze masz inne problemy to zachowaj swoje uwagi dla siebie. Czepiasz sie szczegolow, jestes przewrazliwiony, idz na terapie do psychologa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, ret1911 napisał:

Chyba nie rozumiesz do konca........Erwin

REGULAMINU

poniżej wyciąg

V. OSTRZEŻENIA I KARY

 

1. Każdy użytkownik forum ponosi pełne konsekwencje za propagowane i rozpowszechniane przez siebie treści.

Łamanie zasad i regulaminów karane jest i będzie ostrzeżeniem w postaci punktów karnych widocznych jako czerwony pasek, ponowne przewinienie to konsekwencje w postaci czasowego lub stałego zablokowania konta.

 

2. Ostrzeżenie- punkty karne ( czerwony pasek ) użytkownik otrzymuje za :

 

- złe nazewnictwo postów np: "Pomocy", "Jak to naprawić", bez przedstawienia problemu

- wpisywanie treści niezwiązanych z modelarstwem, czy też danym tematem (spam) z wyjątkiem działów do tego przeznaczonych.

- dokonywanie wpisów w nieodpowiednich działach (np. umieszczenie "elektryka" w "spalinach")

- pisanie postów jeden pod drugim w krótkim odstępie czasowym

45 minut temu, ret1911 napisał:

juz spiesze z wyjasnieniem do EDYTOWANIA czyli innymi slowy korekty tekstu

festina lente..... nie tylko do tego , bo również  do uzupełnienia  wcześniej  napisanego tekstu

 

jak dla mnie EOT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13.08 - 30.08 czy to jest krotki odstep czasowy? No nie jestem pewien. Nadal uwazem, ze uzytkownik o nicku mr.jaro szuka dziury w calym. Gdyby nie moje wpisy to temat by umarl smiercia naturalna. Z mojej strony jezeli chodzi o ten temat to rowniez EOT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, d9Jacek napisał:

- pisanie postów jeden pod drugim w krótkim odstępie czasowym

 

Czas jest pojęciem względnym, jednak dwa tygodnie to nie jest raczej krótki odstęp czasowy.

 

Swoją drogą nie wiem co to komu przeszkadza czy post jest jeden dłuższy czy dwa krótsze. Ja w tym osobiście nie widzę żadnego problemu. Tym bardziej, że mechanizm forum na to pozwala. Niektóre fora automatycznie łączą posty tego samego autora napisane jeden pod drugim. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, ret1911 napisał:

No i ostatnia sprawa to moze przestan mnie zaczepiac bo ciagle cos ci sie nie podoba. Jak jestes znerwicowany, praca cie stresuje czy moze masz inne problemy to zachowaj swoje uwagi dla siebie. Czepiasz sie szczegolow, jestes przewrazliwiony, idz na terapie do psychologa.

 

E tam, nie histeryzuj, Erwin. Nikt sie Ciebie nie czepia, ja tez nie.

A jak watek zdechnie, to zdechnie. Naturalna kolej rzeczy, bo wszystko moze sie kiedys znudzic. Sztuczne windowanie go do gory tez mu nie pomoze.

 

 

14 godzin temu, d9Jacek napisał:

...zobaczyłem post po poscie a nie zerknąłem na daty...mea culpa:)

 

Ja tez, a tu zaraz taka awantura.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.