Skocz do zawartości

Koronawirus


Paweł Prauss
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Godzinę temu, idfx napisał:

mozesz wyjasnic co znaczy "Chinole" ?

 

Sorry ; CHINCZYCY ! Tak jakos mi sie "wypsknelo" ( choc slowo Chinol nie ma dla mnie wydzwieku pejoratywnego ) .

Nie mialem na mysli NIC zlego , bo nie oceniam ludzi po ukladzie  oczu , czy  kolorze skory , tylko po tym co w glowie maja.

 

Na Czecha mowi sie potocznie KNEDLIK , na Francuza ZABOJAD , a na Wlocha MAKARONIARZ . Nie popadajmy w jakies paranoje i skrajne poprawnosci ...

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, idfx napisał:

 

Nieudolna i zenujaca proba usprawiedliwienia naszego prostactwa ....

No widzisz ,drogi Kolego Kacper...Moim zdaniem czas najwyższy pozbyć się kompleksów,

To nie jest tak, że my nie szanujemy innych nacji. Szanujemy.

Ja osobiście nie mam uprzedzeń do innych narodowości.

Ale też oczekuję,żeby i mnie jako Polaka traktowano z szacunkiem. A tak nie jest.

Akurat w moim modelarstwie Polaków traktują z szacunkiem od momentu kiedy zobaczyli, ze my tez jesteśmy normalnymi ludźmi, a co najważniejsze, zaczęli na zawodach w dupę brać.

My nie jesteśmy prostakami, tak jak nie są nimi Inne nacje,.

Szacunek należy się każdemu, ale też nie tylko my o Niemcach mówimy "Szwaby", czy o Chińczykach Chiniole

O nas mówią równie obrażająco  (vide Koreańczycy). Mam tam swojego człowieka , więc moja wiedza jest z pierwszej ręki...

I dlatego napisałem, że kij ma zawsze dwa końce.

A.C.

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Papier do d wykupili cały, jak za komuny normalnie. Na co im tyle tego papieru - ten wirus powoduje biegunkę? Poważnie pytam, nie robię se jaj - bo jak powoduje to wtedy zrozumiem irracjonalne zachowanie.

Ateizm to też wyznanie, więc byłbym ostrożny z zakazywaniem wiary w jakichkolwiek Bogów. Ateiści wierzą że żadnych Bogów nie ma, a też nie mają na to naukowych dowodów że ich nie ma - jest jakiś dowód naukowy wykluczający istnienie Walhalli na przykład ? ?

Hierarchowie też mogliby wytłumaczyć wiernym żeby sobie oglądnęli w tv lub radiu wszystkie uroczystości - bo to jednak jest stan wyższej konieczności i jak wszyscy to wszyscy się kwarantannujemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, grzegor napisał:

Ateizm to też wyznanie, więc byłbym ostrożny z zakazywaniem wiary w jakichkolwiek Bogów. Ateiści wierzą że żadnych Bogów nie ma, a też nie mają na to naukowych dowodów że ich nie ma - jest jakiś dowód naukowy wykluczający istnienie Walhalli na przykład ? ?

Hierarchowie też mogliby wytłumaczyć wiernym żeby sobie oglądnęli w tv lub radiu wszystkie uroczystości - bo to jednak jest stan wyższej konieczności i jak wszyscy to wszyscy się kwarantannujemy.

Oj  jak bym chetnie odpowiedzial , ale obiecalem Kubie i Rafalowi  , ze w to "bagno" juz nie wdepne ..............

 

Pawel ; kupilem Ci kG ryzu ( najlepszy BASMATI jaki znalazlem - w sklepie u Hindusa ) , ale jednak w paczke z Twoimi silnikami sie NIE ZMIESCI , tym bardziej , ze Wloch , to kawal silnika , a nie jakis "Koksik" ....

 

Na dowod przesylam zdjecie. 

P.S Tego ryzu nie bede otwieral , jak Cie juz glod przydusi to pisz , wtedy jakos dosle .........

Pawla ryz.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzej piszesz prawdę. Szczepionka w niedługim czasie się znajdzie i nie będzie tania. Wszyscy już wiedzą, że wirusa wyprodukowała korporacja umbrella tylko po to aby w najbliższej przyszłości sprzedać też szczepionkę. Tyle, że pierwotnie wirus ten miał nazwę roboczą T.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, jarek996 napisał:

Oj  jak bym chetnie odpowiedzial , ale obiecalem Kubie i Rafalowi  , ze w to "bagno" juz nie wdepne .....

Ale powiedz o co chodzi? Przecież jak nie będziesz mnie wyzywał od fanatyków jak to tradycyjnie robią tolerancyjni ludzie to może to jakoś przejdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • temat został zablokowany
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.