Skocz do zawartości

Dwumetrowy wszystkomający Mustang Horbaczewskiego (2.1m ostatecznie)


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 rok później...
14 godzin temu, robertus napisał:

Taki tylko mały, nieśmiały update

image.thumb.png.188c2467c389111b33a61f4736641604.png

 

Na razie chce go rozrysować a potem przemyślę, czy chce go robić w2m , czy jednak mniejszego.

 

Przemysł dwa, trzy razy napęd elektryczny do 2 m pianeczki swoje może już kosztować ale niekoniecznie 🙂 przy tylu modelach które posiadasz raczej masz duże zaplecze, i będziesz mógł coś skompletować pod Mustanga.

Ogień na tłoki i trzymam kciuki za dalsze postępy 👍 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Pytanie, jak w tym podwoziu jest napisane, że obsługuje wagę do lotu 3,5kg to chodzi o cały model, czyli trzy podpory, czy, że jedno serwo ma momentu 3,5kg

https://pl.aliexpress.com/item/1005001963297176.html

Szukam jakiegoś podwozia do modelu wagi 2,5-3kg do lotu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Tytuł został zmieniony na Dwumetrowy wszystkomający Mustang Horbaczewskiego
2 hours ago, robertus said:

Pytanie, jak w tym podwoziu jest napisane, że obsługuje wagę do lotu 3,5kg to chodzi o cały model, czyli trzy podpory, czy, że jedno serwo ma momentu 3,5kg

https://pl.aliexpress.com/item/1005001963297176.html

Szukam jakiegoś podwozia do modelu wagi 2,5-3kg do lotu.

Masz w opisie: "Support Flight Weight: 3.5kg"
Czyli masa startowa modelu do 3.5kg.
Moment jest opisany tu: "Torque: 2.5kg-cm"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Rób dalej, dobrze idzie, wydaje się że z wagą OK, aczkolwiek nigdy nie ważyłem samego ogona :) 

Jak zrobisz naprawdę lekko, to i 6s możliwe :)

Ale jeśli klamka keszcze nie zapadła to optowałbym za wersją D, czyli kroplową kabiną, jak dla mnie kształt rasowego myśliwca :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to ktoś napisał na facebooku, zaczynam od d...y strony , no tak. To jedziemy dalej. Rozrysowałem dalszą część kadłuba i coś powycinałem. Na razie takie puzelki i tylko tyle bo mi się climapor skończył 🙂

20230503_150236.thumb.jpg.ca52c652ca3c6710e77b23844c15fcef.jpg

 

 

Przyszły też koła, gigantyczne.

20230503_150334.thumb.jpg.74a3e7145f0c0ef935eb9992e960ddc0.jpg

Zastanawiam się jak i czym to jeszcze wzmocnić. Poszycie będzie tez z climaporu, czyli tak jakby skorupowe.

Myślę o listewce wzdłuż 8x8mm, w osi, trochę do wzmocnienia i trochę do pilnowania prostego kadłuba. Plus po obwodzie pod poszyciem pare listewek lub węgielków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Tytuł został zmieniony na Dwumetrowy wszystkomający Mustang Horbaczewskiego (2.1m ostatecznie)
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.