Skocz do zawartości

Corsair 140cm, depron - mój pierwszy model :)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

wow Bartku... ta historia to prawdziwa jest czy taka masz wene?

drugie wow za figurke, moze troche insygniow by sie przydalo?

Historia zmyślona. Taka zachcianka twórcza ;)

Insygniów raczej mieć nie powinien, ale przejrzę jeszcze zdjęcia.

Przycztajcie biografię Jana Zumbacha, to jest dopiero kozak.

Jak to mówią, najlepsze scenariusze pisze życie.

Fajnie wyszedł. Widać, że dużo czasu spędziłeś przy modelach redukcyjnych. Teraz jeszcze owiewkę będziesz musiał zrobić porządną, żeby Jimmy dobrze widział

Dzięki. Owiewkę zrobię, ale to już po zamknięciu projektu. Pewnie kiedyś zimą. Oczywiście pokażę w wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam się właśnie zastanawiam, czy mojego pilota Mustanga "ometkować". Ale z tego co widzę w Europie zdecydowana większość pilotów myśliwców, przynajmniej w interesującej mnie grupie myśliwskiej miało w powietrzu kurtki bez naszywek. Wydaje mi się, że podobnie było na Pacyfiku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie testuję różne materiały na kamizelkę. Wychodzi, że najlepsza byłaby stara dobra cerata na stół kuchenny.

Po pracy jadę na targ. Może takie coś znajdę. Jak nie, to zostanie nowo zrobiona, z materiału, coś a la ortalion. Chociaż to jeszcze nie jest to, to efekt znacznie lepszy niż stara kamizelka. Stara oczywiście do kosza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Definitywny koniec prac przy figurce.

Kamizelka z ceraty, pasy ze styroduru, sprzączki/klamry - drut miedziany, apaszka - torebka foliowa.

Foty w zachodzącym słońcu, więc trochę ostre, ale mam nadzieję, że będą się dobrze oglądać. Kliknięcie powiększa.

post-11729-0-13447300-1416837801_thumb.jpg

post-11729-0-79081000-1416837825_thumb.jpg

post-11729-0-97262000-1416837832_thumb.jpg

post-11729-0-62256900-1416837840_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.