Skocz do zawartości

FrSky TARANIS


Wojtass_nt
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, Marek_Spy napisał:

no to fatalnie , trzeba odbiornik wymontować i podłączyć do nadajnika

 

Marek bądź co bądź w mojej ocenie chcąc poczynić wszelakie operacje na firmware

odbiornik nie powinien mieć podpiętych jakichkolwiek urządzeń. 

 

https://77hobby.pl/uaktualnienie-firmware-urzadzen-smart-port-przez-opentx-21-n-20.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

To tak ku przestrodze (i może pewnie ku małej uciesze przeciwników FrSky :D) wrzucę to co dzisiaj zobaczyłem w moim X9D+, a to że zajrzałem do niego również jest pewną usterką. 

Ale dobra, rozłożyłem, bo lewe pokrętło S1 zaczęło mi coś nierówno pracować i nie chciało za każdym razem łapać centrum, oraz podczas poruszania lewym drążkiem czasem zmieniało się położenie S1. Stwierdziłem, że zobaczę, poruszam kabelkami i ewentualnie popsikam czymś potencjometr. Niestety albo stety jest on zamknięty, ale popsikałem poruszałem, odpiąłem i przeczyściłem styki na płytce no i ten temat na razie naprawiony, bo już ładnie centruje i wszystko działa.

Ale pierwsze co zobaczyłem po otwarciu to taka kuleczka ?. Już chyba kiedyś ktoś wrzucał tutaj podobne zdjęcie także chyba warto otwierać przy zakupie i sprawdzać, jak długo to tam było nie wiem, pewnie od nowości (tj. od września), chyba nic nie zepsuło, ale mimo wszystko słabo.

20200611_101415.thumb.jpg.90ff12fba941477596e4ab9fa0d76842.jpg

20200611_101440.thumb.jpg.c8fc0d39d26208b3260d8de15fbeff1b.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mam pytanie do Was odnośnie zestawow Taranisa X9D, czy jest to na tyle chodliwa aparatura że brak jej na stanie w sklepach czy producent już ich nie robi? Chodzi mi o te pierwsze wersje ktore były sprzedawane z odbiornikami i pakietami. Bo w tych najnowszych nawet pakietu w zestawie nie ma co mnie trochę irytuje.

Wysłane z mojego SM-A202F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Marek_Spy napisał:

Z powodu pakietu sie irytowac? Troche bez sensu

Mnie nie musisz tłumaczyć. Ja używałem Taranisa i tak z lipo 1,3Ah 2s (+ kilka naładowanych w zapasie w plecaku) mimo, że miałem oryginalne aku (nigdy nie użyte :D)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No raczej wiekszosc producentow ma pakiet w ofercie, to tak jakby kupic rower bez kol. W swoim starym Hitecu mam pakiet nimh 1300 ktory wystarcza na okolo 350 min pracy. Wiec wyglada to niezle, w sklepie frsky jeszcze trzeba doplacic za zgrzewanie ogniw bo nie posiadają dedykowanych pakietow. Dlatego szukam zestawu ktory pracuje po wyjęciu z pudelka , ktore notabene miały bardzo atrakcyjne ceny.

Wysłane z mojego SM-A202F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, lukaszjb napisał:

No raczej wiekszosc producentow ma pakiet w ofercie, to tak jakby kupic rower bez kol. W swoim starym Hitecu mam pakiet nimh 1300 ktory wystarcza na okolo 350 min pracy. Wiec wyglada to niezle, w sklepie frsky jeszcze trzeba doplacic za zgrzewanie ogniw bo nie posiadają dedykowanych pakietow. Dlatego szukam zestawu ktory pracuje po wyjęciu z pudelka , ktore notabene miały bardzo atrakcyjne ceny.

Czasu nie cofniesz a takie coś to tylko było w Erze. Już Ci napisałem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.