Skocz do zawartości

Moje inne hobby, smacznego ;-)


TeBe
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak nie mogę na coś patrzeć, to najczęściej w takiej sytuacji, po prostu - zamykam oczy. Co zaś się tyczy dietetyki, to osobiście polecam marchewkę, kalarepkę /świeżutka i soczysta, dostępna w Lidlu/, paprykę czerwoną i ogórki zielone. Do tego pomidorki mix dostępne tamże w wiadereczku. Stosuję osobiście i w ciągu dwóch m-cy zjechałem z wagą całe 6 kg. Nie twierdzę, że to wielki sukces, ale te zwykle biorą się z małych kroczków. A jutro nadal "świąteczna wyżerka" w wersji mini, mini... Ale pokropione jajko znowu zaliczę... A fotka prześlicznej dziewczynki powyżej - wprost kapitalna! Te oczy... Czy zdajecie sobie sprawę, jaka piękna kobieta to będzie ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 A fotka prześlicznej dziewczynki powyżej - wprost kapitalna! Te oczy... Czy zdajecie sobie sprawę, jaka piękna kobieta to będzie ???

Nie dla psa kiełbasa, nie dla kota spyrka !

 

Swoją drogą ten fotograf ma rękę i oko do dobrych ujęć. Mam kilka wręcz konkursowych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o "dziewczyny" i Tajlandie , to przypomniala mi sie historia chyba sprzed 25 lat .Bylismy wieksza ekipa na PhiPhi ( nurkowalismy w Szkole nurkowej Pana Jacka ) i pewnego wieczoru poplynelismy na impreze na  Phuket . Wracajac juz do "noclegowni spotkal - ( a ? ) nas pewien  (pewna) ladyboy i "zaczelo" z nami konwersowac. Po kilku pytaniach padlo ( z naszej strony ) oczywiscie klasyczne JAK masz na imie . Ladyboy odpowiada :  LINDA , a moj kolega na to : ale chyba BOGUSLAW LINDA   :D  :D

Pokladalismy sie ze smiechu ladnych pare minut .

 

Do dzisiaj uwazam , ze do Tajlandii nalezy udac sie z druga polowa , a nie TYLKO z grupa kolegow.

Tam po duzej wodzie , mozna sie obudzic w WIELKIM szoku .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I właśnie dla tego jest pół jajka a nie całe. Bo to tak poprawnie obyczajowo jest. Takie pół jajko znosi pół kurka, pół kogucik  ! Bo całego nie może.

I dowiedziałem sie skąd te nagromadzenie dziwacznych dziwaków. Okazuje sie , że w Indiach jest takie bóstwo pół baba, pół chłop. Ma specjalne moce do błogosławieństwa i w niektórych części Indii trans są traktowani jako nawiedzeni i świętobliwi .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Transy , eunuchy i inne "dziwy"  odgrywaly od zawsze wazna role w wielu odleglych kulturach , dlatego nie sa tam traktowane jak jakies "zjawiska" ( jak przez znaczna wiekszosc w Polsce ) , albo zboki ( jak to powiedzial wczoraj ksiadz homoseksualiscie ) , tylko jak czesc ich kultury . Byli , sa i beda i zaden Hitler i Rydzyk tego nie zmienil i nie zmieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Kim Dzong dał radę...

I ma najszczęśliwsze społeczeństwo na świecie. W ogień by za nim wskoczyli. Podobno tam żadnych dziwaków nie  uświadczysz :)

 

 A fotka prześlicznej dziewczynki powyżej - wprost kapitalna! Te oczy... Czy zdajecie sobie sprawę, jaka piękna kobieta to będzie ???

No ja bym uważał na takie wypowiedzi bo Wielki Brat i Gumowe Ucho tylko czyha :D

I filtr jakiś może to potraktować opacznie i kuku będzie. Dzielnicowy zapuka....Z rana :).

A.C.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewniam, że najmniejszego pojęcia nie mam, czy po takim "wysokooktanowym ?winie?" lata się szybciej, czy wolniej, ale z tego drugiego filmiku wynikają dla mnie zupełnie inne wnioski, niekoniecznie akceptowalne przez ogół Szanownego Koleżeństwa. Po pierwsze posiadacz, czy właściciel, tak "wypasionej" fury z chowanymi reflektorami, raczej nie powinien niczego szukać w śmietnikach, a tym bardziej spożywać znalezionej tam zawartości butelki, bo ta zawartość to nie koniecznie mogło być to "wysokooktanowe wino", a np. zwykłe,najzwyklejsze szczynyPo drugie, tak charakterystyczne "uczesanie" tego "pilota" od F-16 raczej , w mej osobistej, bardzo subiektywnej ocenie, nie plasuje go zbyt wysoko w hierarchii prestiżu poszczególnych grup zawodowych, czy stratyfikacji społecznego poważania. Ot tak coś koło zawodowego "kibola",a pewnego Patryka, bez wdawania się w szczegóły. No i to jakże charakterystyczne pozbycie się opakowania po spożytej zawartości... Spożyłem - w krzaki wyrzuciłem. Teraz za kółko i będę "królem szos",czy innym "Gniewnym"- jakimś tam. A ja spożywam tradycyjnie białe winko z lidla i dobrze mi tak, że mi dobrze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.