Skocz do zawartości

Pakiety

Wszystko o pakietach stosowanych w RC


956 tematów w tym forum

    • 14 odpowiedzi
    • 2,4 tys. wyświetleń
  1. Problem z baterią Li-Pol 1 2

    • 26 odpowiedzi
    • 7,3 tys. wyświetleń
    • 23 odpowiedzi
    • 6,3 tys. wyświetleń
    • 9 odpowiedzi
    • 1,8 tys. wyświetleń
  2. Urwane kable od balancera

    • 2 odpowiedzi
    • 1,3 tys. wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 1,5 tys. wyświetleń
    • 5 odpowiedzi
    • 1,5 tys. wyświetleń
    • 59 odpowiedzi
    • 12,5 tys. wyświetleń
  3. jakie lipo do takiego zestawu?

    • 4 odpowiedzi
    • 3,4 tys. wyświetleń
  4. Zwarcie w lipolu

    • 9 odpowiedzi
    • 5,5 tys. wyświetleń
  5. Pakiet Lipo zapalił się. 1 2

    • 39 odpowiedzi
    • 7,5 tys. wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 1,2 tys. wyświetleń
  6. Parametr C w pakietach 1 2

    • 24 odpowiedzi
    • 3,7 tys. wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 2,1 tys. wyświetleń
  7. Pakiet 2cele czy 3cele

    • 2 odpowiedzi
    • 1,2 tys. wyświetleń
  8. Anulowane

    • 6 odpowiedzi
    • 1,5 tys. wyświetleń
  9. Pakiet Ni-Cd - reanimacja

    • 9 odpowiedzi
    • 3,9 tys. wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 1,1 tys. wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 2,4 tys. wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 1,3 tys. wyświetleń
    • 8 odpowiedzi
    • 1,6 tys. wyświetleń
    • 19 odpowiedzi
    • 9,8 tys. wyświetleń
  10. SLS Xtron - opinie

    • 1 odpowiedź
    • 1,6 tys. wyświetleń
  11. Gdzie kupić?

    • 15 odpowiedzi
    • 2 tys. wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 1 tys. wyświetleń
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.