Skocz do zawartości

Pakiety

Wszystko o pakietach stosowanych w RC


956 tematów w tym forum

    • 1 odpowiedź
    • 1,1 tys. wyświetleń
  1. Problem z pakietami lipol

    • 18 odpowiedzi
    • 3,1 tys. wyświetleń
    • 9 odpowiedzi
    • 2,2 tys. wyświetleń
  2. nieznany LI LION-opinie

    • 0 odpowiedzi
    • 1,3 tys. wyświetleń
  3. Zwarłem aku....

    • 10 odpowiedzi
    • 2,9 tys. wyświetleń
    • 18 odpowiedzi
    • 2,2 tys. wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 1,1 tys. wyświetleń
    • 17 odpowiedzi
    • 2,8 tys. wyświetleń
    • 21 odpowiedzi
    • 7,8 tys. wyświetleń
    • 35 odpowiedzi
    • 30,2 tys. wyświetleń
  4. pakiet NiZn jak ładować ? 1 2

    • 20 odpowiedzi
    • 5,5 tys. wyświetleń
    • 26 odpowiedzi
    • 4,1 tys. wyświetleń
  5. Test ogniw LiFePo4 Sony(??) US26650FT

    • 16 odpowiedzi
    • 11,4 tys. wyświetleń
  6. Czym to ładować ? :) :)

    • 6 odpowiedzi
    • 3,7 tys. wyświetleń
    • 12 odpowiedzi
    • 3,4 tys. wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 4,1 tys. wyświetleń
    • 25 odpowiedzi
    • 3,6 tys. wyświetleń
  7. Przeróbka Li-Pola.

    • 5 odpowiedzi
    • 1,8 tys. wyświetleń
  8. Li-pol Turnigy 2200 mAh

    • 14 odpowiedzi
    • 2,3 tys. wyświetleń
  9. jaki pakiet

    • 8 odpowiedzi
    • 1,7 tys. wyświetleń
  10. łączenie przewodów

    • 11 odpowiedzi
    • 5 tys. wyświetleń
  11. Syma X1 wydajniejsza bateria

    • 14 odpowiedzi
    • 4 tys. wyświetleń
    • 27 odpowiedzi
    • 9,6 tys. wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 1,2 tys. wyświetleń
  12. .

    • 11 odpowiedzi
    • 2,6 tys. wyświetleń
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.