Skocz do zawartości

Corsair 140cm, depron - mój pierwszy model :)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Dziękuję, że nie wstawiłeś "muzyczki" do filmu.

Zazwyczaj potem pięknego filmu nie da się oglądać, a dla modelarzy przy oglądaniu ważne są dźwięki prawdziwe z modelu.

Ja też wolę posłuchać modelu, niezależnie od tego jak brzmi.

Start, od 1:15.

Jak dla mnie, to nie tylko silnik elektryczny było słychać ;)

:D Motolotniarze .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i pomyśleć, że to miała być podłoga... Fajnie lata :)

Gratulacje należą się Jimmy'emu. Wziął maszynę w swoje ręce i zaczyna nią naprawdę latać. Nie jest to już lot autobusu, nie? ;)

Pierwszy lot na filmie był dla regulacji, bo przestawił mi się SW i zadzierał w górę jak winda. Poza tym pakiet był 25C. Drugi lot to już pakiet 35-ka (do tego nowszy) i czuć różnicę. Chociaż to co na filmie, to jeszcze nie jest to, co tym modelem można. Martwi mnie tylko, że silnik gorący, ale może przyzwyczajony do spokojniejszego latania, muszę się teraz przestawić....?

O co kaman z podłogą? :)

 

Zrób chowane podwozie :)

Przekonałeś mnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek, to co pokazałeś na przykładzie Corsaira jest niekrasnoludzkie!!! Po obejrzeniu relacji z budowy i filmów z lotów ciśnie się na usta fundamentalne pytanie "jak żyć panie premierze, jak żyć!"  :(

 

W aluzji do podłogi chodzi chyba o to, że "zmarnowałeś" tyle podkładu pod panele podłogowe...   :D

 

Gratuluję pięknego modelu.

 

Rafał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.