Skocz do zawartości

Brak Distalu w sklepach.


dyra63
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wygląda na to, że udało mi się namierzyć Distal Classic:

https://topmagnesy.com/pl/kleje/111-klej-distal-classic-61-g.html

 

I oferta tego samego sprzedawcy na Allegro:

https://allegro.pl/oferta/klej-epoksydowy-distal-classic-61g-9440592502

 

Cena odpowiednia do braku produktu na rynku, ale moim zdaniem i tak warto.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.06.2020 o 14:46, dariuszj napisał:

A macie jakiś klej tego typu, który nie wiąże po 5, 10, 30, 90 minutach? Tylko po kilkunastu godzinach właśnie tak jak zwykły Distal.

 

A taki, ktory wiazalby po 97 minutach moze byc?

 

Teraz powaznie. Przeciez ktos juz wyzej podal: Uhu Plus Endfest 300

90 minut to tylko ograniczenie czasu obrobki (klejenia) ze wzgledu na zachowanie potrzebnej do klejenia gestosci kleju, natomiast czas twardnienia to 12 godzin.

Mieszaj niewielkie ilosci, a jak bedziesz chcial kleic dluzej, anizeli 90 minut, przeciez zawsze mozesz ponownie zmieszac. Z tym nie widze problemu. To bardzo dobry klej o wysokiej wytrzymalosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie nie doczytałem z tym UHU. Jakoś byłem przekonany, że to taki sam klej jak prawie wszystkie czyli szybkowiążący. 

Nie ma jednak już problemu, bo kupiłem Distal. Mimo, że 2x droższy niż wcześniej to i tak 2x tańszy od UHU. A jestem do niego przyzwyczajony - odpowiada mi gęstość, lekkie "płynięcie" i kolor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Poświęciłem kilka minut  próbując dodzwonić się do Libelli. Na 8 wykonanych telefonów odebrany został  jeden.

Przeczytałem o firmie i jej właścicielu.  Może mniej modlitwy  a więcej dystrybucji ? 

 

Klej Classic jest dostępny w firmie Magnes w Warszawie  .Rapid jest nie produkowany-na razie.Firma wysyła pocztą zamówiony towar a' 27zł opakowanie  61gr.

Telefon 502350552.

A może jeszcze nie mają odgniotów od spoczywania na laurach ? 

Coś to wygląda na polityką zarządu.  

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 9 miesięcy temu...

Witam,

 

jakby ktoś szukał to distal classic (długo wiążący) jest dostępny w sklepie stacjonarnym modelarnia.pl w Krakowie na ul. Grzegórzeckiej.

Byłem dzisiaj i widziałem przy okazji innych zakupów. Nie ma stronie internetowej sklepu, trzeba dzwonić albo podjechać jak ma ktoś możliwość.

Jest około 7-8 sztuk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Rada nadzorcza przez kilka ostatnich lat przyjmowała na prezesów swoich znajomych emerytów którym nie zależało na firmie ale żeby jeszcze dorobić do emerytury. Prezesi nie zajmowali się rozwojem firmy ale plotkami które dostarczała im pani Bożena i tak to się skończyło że firma mając bardzo duże długi została sprzedana. To pewnie wina kołchozu UE ,kazała im zatrudniać znajomych znajomego ,a do tego zarobki nie adekwatne do zysków firmy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.