Skocz do zawartości

COVID-19 SZCZEPIONKA ZA lub PRZECIW


Artur Lis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, karambolis8 napisał:

Nie, ja tego nie mówię, ja wklejam link z cytatami co oni sami mówią. Z resztą poczytaj w książkach jak działał komunizm :D Dotyczył on wszystkich, oprócz elit.

 

Do tej pory nie było kraju, który faktycznie byłby komunistyczny (były najwyżej takie co się tak deklarowały), więc nie mogę sobie o tym poczytać.

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  

5 minut temu, karambolis8 napisał:

No tak, wszystkie argumenty z tego filmu obaliłeś tym jednym stwierdzeniem. Gratki.

Nie, zwyczajnie nabijam się z Twojego braku wiedzy o tym o czym piszesz.

 

W całym artykule nie pojawia się ani razu słowo "komunizm", pojawia się jedynie słowo "socjalizm"

 

Komunizm wprowadzasz dopiero Ty w swoim poście, najwyraźniej stawiając równanie komunizm=socjalizm, co świadczy tylko o tym, ze nie wiesz o czym mówisz, bo socjalizm komunizmem zwyczajnie nie jest.

 

A czy chcą wprowadzić globalny socjalizm? Ja tam nie wiem, ale fajnie by było.

  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Patryk Sokol napisał:

Problem polega na tym, że przebycie choroby jest dużo bardziej niebezpieczne, niż szczepienie, a kiedy jesteś z grupy który szczepić się nie może, to jest wręcz śmiertelnie niebezpieczne.

 

 

Moderatorzy ; dajcie Patrykowi jakas nagrode ( chociaz jakies smiglo symbolicznie ) za to , ze powtorzyl  jedno zdanie SETNY raz ! 

Proste , krotkie zdanie , ale widze ze i tak zbyt skomlikowane dla sporej grupy kolegow .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, d9Jacek napisał:

..prosba o zapoznanie się  

1/ Thalidomid - konsekwencje

Eyup i przez (między innymi) Thalidomid doprowadził do tego, ze szczepienie na COVID jest niezalecane w okresie ciąży i starania się o dziecko.

Jak już mówiłem - na kobietach w ciąży niespecjalnie da się etycznie przeprowadzać testy kliniczne.

Ale wiesz co jest najfajniejsze?

Że to stwierdzenie jest tak powszechne, że już zaczęto o nim pisać:
https://www.medicalnewstoday.com/articles/how-the-thalidomide-scandal-led-to-safer-drugs

Czy nawet tu:
https://apnews.com/article/fact-checking-afs:Content:9802969269

 

3 minuty temu, d9Jacek napisał:

2/Epilim-  konsekwencje

 

A tu nic konkretnego  nie znajduje, znajduje jedynie jakie ma skutki uboczne.

 

Ale wiesz co myślę Jacuś?

Odwrócmy sobie argumentację

Zapoznaj się np. z wirusem HPV (to ten od brodawek). Niby tylko brodawki, a tu feler, niektóre szczepy są onkogenne. Lipa, nie?

 

Skąd Jacuś wiesz, że COVID nie zrobi czegoś podobnego, hm?

Wracamy tu znów do mojego głównego twierdzenia.

Przy wirusie, którego długoterminowych skutków nie znamy, bezpieczniejsze jest szczepienie (którego mechanizm działania jest znany, a stopień złożoności wywoływanych reakcji dużo mniejszy), niż ryzykowania tą infekcją.

 

Twój argument znów jest wprost z (_!_)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, d9Jacek napisał:

uprzejma prosba do Senatora  o nie wprowadzanie  kolejnej  gównoburzy

uderz w stół a nożyce się odezwą???

Thalidomid ??? jesteś za młody lub niedouczony ewentualnie jedno i drugie....

zanim podejmiesz kolejna dyskusję  przeczytaj  co ten lek spowodował  w latach 60 -tych

 

 

 

6 minut temu, Patryk Sokol napisał:

to ten od brodawek

 jeżeli co to od  brodawczaka , HPV absolutnie nie  musi  objawiać się brodawkami , googlowy mędrcu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, d9Jacek napisał:

uderz w stół a nożyce się odezwą???

Thalidomid ??? jesteś za młody lub niedouczony ewentualnie jedno i drugie....

zanim podejmiesz kolejna dyskusję  przeczytaj  co ten lek spowodował  w latach 60 -tych

 

Tak czytałem, już lata temu... I co w związku z tym?

 

14 minut temu, d9Jacek napisał:

 

 

 jeżeli co to od  brodawczaka , HPV absolutnie nie  musi  objawiać się brodawkami , googlowy mędrcu?

Wciąz bez znaczenia, może mieć długotrwałe skutki, a Ty udajes, że tego nie zauważasz, albo nie chcesz zauważyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, Patryk Sokol napisał:

Komunizm wprowadzasz dopiero Ty w swoim poście, najwyraźniej stawiając równanie komunizm=socjalizm, co świadczy tylko o tym, ze nie wiesz o czym mówisz, bo socjalizm komunizmem zwyczajnie nie jest.

Najwyraźniej to Ty nie wiesz o czym mówisz bo opowiadasz bzdury i tyle.....

Państwem komunistycznym jest Korea Północna, pomimo tego że jej konstytucja mówi że to Republika socjalistyczna..A dlaczego?Ano dlatego że socjalizm dotyczy tylko i wyłącznie sfery gospodarczej i jest pierwszym stopniem można powiedzieć komunizmu.A wszystko inne poza sferą gospodarczą np:narzucanie swojej ideologii czy religii jest już komunizmem.A jak to sie ma do wspomnianej Korei?

Ano tak, że oficjalna narzuconą doktryną polityczną jest "Dżucze", która to zakazuje istnienia w Korei innych ideologii w tym religii...a to już jest komunizm.

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni eksperci,

skoro szczepionki dla Covid 19 maja ponad 90-94% skuteczności oraz w żaden sposób nie zagrażają zdrowiu i nie wywołują żadnych skutków ubocznych - to po co była ostra walka o zwolnienie z wszelkiej odpowiedzialności za działanie szczepionki i w końcu zwolnienie z tej odpowiedzialności ?

Skoro wszystko jest bezpieczne ?



https://www.politykazdrowotna.com/62459,astrazeneca-zwolniona-z-odpowiedzialnosci-za-dzialanie-szczepionki-covid-19?fbclid=IwAR3Dc240uGSlsGcpE82oPfuAXwE-B35bG1zG38xVBLR48rnhRijFLbpAEqY



Wysłane z mojego CPH2021 przy użyciu Tapatalka

 
Moderatorzy ; dajcie Patrykowi jakas nagrode ( chociaz jakies smiglo symbolicznie ) za to , ze powtorzyl  jedno zdanie SETNY raz ! 
Proste , krotkie zdanie , ale widze ze i tak zbyt skomlikowane dla sporej grupy kolegow .
 
O ile to zdanie jest prawdziwe

Wysłane z mojego CPH2021 przy użyciu Tapatalka



  
A czy chcą wprowadzić globalny socjalizm? Ja tam nie wiem, ale fajnie by było.


No tak cały ty mnie raczej to kompletnie się nie podoba.

Wysłane z mojego CPH2021 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Marek_Spy napisał:

Szanowni eksperci,

skoro szczepionki dla Covid 19 maja ponad 90-94% skuteczności oraz w żaden sposób nie zagrażają zdrowiu

Nikt nigdy nie twierdził w ten sposób

41 minut temu, Marek_Spy napisał:

i nie wywołują żadnych skutków ubocznych

Nikt tak nigdy nie twierdził

41 minut temu, Marek_Spy napisał:

- to po co była ostra walka o zwolnienie z wszelkiej odpowiedzialności za działanie szczepionki i w końcu zwolnienie z tej odpowiedzialności ?

 

Żeby szczepionka mogła wcześniej wejść na rynek i pandemia przestała zabijać ludzi i gospodarkę?

 

41 minut temu, Marek_Spy napisał:


Skoro wszystko jest bezpieczne ?

 

Nic nie jest w w 100% bezpieczne, nikt tak nigdy nie twierdził

41 minut temu, Marek_Spy napisał:

Bez znaczenia, omówiłem wcześniej

41 minut temu, Marek_Spy napisał:

 

O ile to zdanie jest prawdziwe

Już pierwsze próby kliniczne dowodzą, że szczepienie jest bezpieczniejsze od nieszczepienia:
 

Cytat

Sama pierwsza próba Pfizera zawierała 8 000 testowanych w 2 fazie testów i 43 661 testowanych było w 3 fazie. Łącznie 51 000 osób.

Gdyby te osoby mieszkały w Polsce to (zakładając oficjalne dane) na COVIDa zachorowało by 2,5% z nich, czyli 1 275 z nich, a z tego (również przy założeniu polskich statystyk, czyli umiera 3% chorych) umarłoby 38 osób

 

Nie mam po prostu pojęcia jak bardzo musicie nie ogarniać jakichkolwiek liczb, żeby uważać, że szczepienie jest bardziej niebezpieczne od ryzykowania chorobą...

 

 

Ani razu nie odniosłeś się do tych danych liczbowych!

 

41 minut temu, Marek_Spy napisał:


No tak cały ty mnie raczej to kompletnie się nie podoba.
 

A jesteś w stanie powiedzieć dlaczego Ci się nie podoba? Czy tak, bo po prostu źle brzmi?

15 minut temu, d9Jacek napisał:

I to akurat prawda, to jest świetna wiadomość.

 

Ale odpowiedz mi - dlaczego nie boisz się tej nowej terapii, a boisz się szczepienia? Gdzie stawiasz rozdział?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Shock napisał:

Ten temat wprowadził wiecej szkody jak pożytku na forum. Zaorać...

Za rok, dwa odświeżymy i zobaczymy kto był bliżej prawdy czy warto było się szczepić czy nie ?

 

Tylko , jest jedno zasadnicze pytanie "" Kto przeżyje po tej szczepiące ? do następnego roku ""

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • temat został zablokowany
  • temat został odblokowany
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.