Skocz do zawartości

MiG-23 EDF z planami


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 miesiące temu...

Zeszło mi trochę, brak czasu. Ale poszedł jak po szynach. Tylko odrobina trymowania na wysokości.

 

Polatałem, 5 minut spokojnego latania na pół gwizdka. Weszło do pakietu 2200mAh.

 

PS. Model niesamowicie szybuje. Musiałem robić drugie podejście bo nie chciał zwolnić, tylko leciał i leciał i leciał ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dzisiejsze latanie.

 

W pewnym momencie odkleiła się klapa, czy tez kierownica regulująca przepływ powietrza we wlocie (w oryginale) i zamknęła jeden z dolotów.

Delikatnie, co by nie przegrzać silnika wylądowałem bez przeszkód.

 

 

Tu już odważniej. Dolną brzechwę muszę poprawić. Jakiś mocniejszy magnes by się przydał. Poza tym pokusiłem się o beczki i pętle.

Bardzo dobrze się prowadzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 11 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

Eee tam, zawsze tak jest na piknikach. Najpierw Ooooo, a potem oklaski. Nic złego. Nikt nikomu źle nie życzy. Nie takie modele się rozbijają, albo ulegają uszkodzeniom.

Suma summarum, ale się rozsmarował na trawie.

Takie hobby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dzień dobry wszystkim modelarzom, rozpoczynam nowy wątek w istniejącym temacie bo wydaje się być to logiczne ponieważ rozoczynam budowę modelu Miga z tych samych palnów co Robertus i nikt nie będzie szukał nowego tematu tylko2 w 1

Po kontakcie z konstruktorem i rysownikiem panów zostały wydrukowane i podklejone na karton ze starych kalendarzy zostały ponumerowane i  pomniejszone o grubość poszycia jak to widać na zdjęciach, depron 3, 6 i 9 mm zakupiony i ten nie równy pojedynek rozpoczęty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.