Skocz do zawartości

czarobest
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

33 minuty temu, jarek996 napisał:

Moze jednak ( to do WSZYSTKICH ) operujmy waluta kraju gdzie odbywa sie aukcja ( w tym przypadki KORONA SZWEDZKA ) .

 

Zle przelicze te Wasze funty , czy euro i bede musial zostac z 11 "Koksikami" ?

i to będzie początek Twojej nowej   Wielkiej Kolekcji Cox-ów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jarek, przyślę Ci taką matę ze słomek z CEPELIi i jak któryś uzna , że mu dwa € za dużo, to będziesz mógł sobie te "za drogie" silniczki szpilkami do tej makatki przypinać:P

Tak, czy inaczej jak zainteresowani tą aukcją dadzą więcej jak 50€, to zapraszam do licytowania następnych ambitnych? Bo moja żyłka hazardzisty kończy się na 50€  lub równowartości obojętnie w jakiej walucie?

A.C.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

A oto mój kolejny wynalazek. Już nie zakładam na każdy model osobnego tematu bo nie ma za wielkiego odzewu, pewnie to mało atrakcyjne dla większości forumowiczów, więc teraz będę pokazywał zdjęcia tylko tu, gdzie mogę liczyć na entuzjastyczną COXową widownię:

 

 

IMG_20200303_185702371.jpg

IMG_20200303_185721926.jpg

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Waga jak waga, model zrobiony z balsy ze sklepu dla artystów, ze dwa razy cięższej niż normalna "średnia" balsa, boki kadłuba nawet bez otworów ulgowych, wręgi ze sklejki "owocówki", również bardzo ciężkiej. Naprawdę nie wiem jak mógłbym sprawić żeby ten model był cięższy, za to parę sposobów na odchudzenie na pewno bym znalazł.

Dla latania to wszystko jedno czy on będzie ważył 200 czy 350g, za to lądowania są zdecydowanie miększe przy niższej masie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz, Ty nie wiesz, a ja za to potrafiłem zrobić 360 gramową cegłę :P (swoją drogą zbieram się i zbieram żeby znowu spróbować, ale byle pogoda jest dla mnie wymówką, bo się boję).

 

9 minut temu, Konrad_P napisał:

A tu to nie waga?:D

Chodziło o wcześniejszy post :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.