Skocz do zawartości

Koronawirus


Paweł Prauss
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

17 minut temu, RomanJ4 napisał:

Chronologia:
1. Rzad wpada na pomysł aby wybory były korespondencyjne.
2. Prezesem poczty polskiej zostaje wiceminister MON.
3. Rzad wprowadza ustawę aby poczta mogla otwierać przesyłki....

4.

Wcale nie widać aby te wybory miały zostać sfałszowane... Obrazek

 

spacer.png

Oj Romanie ,Romanie??

 

5.Rząd wprowadza " stan klęski zywiołowej " i jesteś  Romku wraz Rafałem w czarnej dupie

 

edit....Rafał usunął swój post po zastanowieniu się co napisał.... i dobrze że go usunął?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, RomanJ4 napisał:

Prezesem poczty polskiej zostaje wiceminister MON.

Powiedzmy sobie szczerze: dotychczasowy prezes nie był wystarczająco dyspozycyjny i po prostu by nie podołał głosowaniu korespondencyjnemu..To poważna sprawa i nie może się nią zajmować osoba przypadkowa, tylko ktoś sprawdzony.

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, zipp napisał:

Powiedzmy sobie szczerze: dotychczasowy prezes nie był wystarczająco dyspozycyjny i po prostu by nie podołał głosowaniu korespondencyjnemu..To poważna sprawa i nie może się nią zajmować osoba przypadkowa, tylko ktoś sprawdzony.

:D

aplikowałeś??? ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, zipp napisał:

haha, bardzo śmieszne i w punkt.

Przy braku argumentów atak ad personam się zawsze sprawdza..

pkt 1 tak 

ptk 2 tak, ale ja Cię  w żaden sposób nie atakowałem, zapytałem tylko bo cytując Ciebie "To poważna sprawa i nie może się nią zajmować osoba przypadkowa, tylko ktoś sprawdzony."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łapanie za słówka.

Zaczepki polityczne, plus religijne.

Jak ktoś odpowie cokolwiek, cokolwiek co im się nie spodobie to zaczyna się że beee, że ich obrażają i tak w kółko. Tylko że jak jakiś n...a na mnie że pójdę do Kościoła to jest fajnie. Każde zdanie niezgodne z ich teoriami jest mową nienawiści. Będą wyciągać jakieś drobnostki żeby coś, nie wiadomo co udowodnić. Są tu tacy specjaliści. Nie pasuje iść do wyborów skoro tak kochacie demokrację? Kurwa korespondencyjne to może cipki nie umoczycie. Nara.

Wiem mnie teraz Konrad wyjebie stąd ale już nie mogę, jestem pogodzony. Cześć noł pretension

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, grzegor napisał:

. Każde zdanie niezgodne z ich teoriami jest mową nienawiści. Będą wyciągać jakieś drobnostki żeby coś, nie wiadomo co udowodnić. Są tu tacy specjaliści. Nie pasuje iść do wyborów skoro tak kochacie demokrację? Kurwa korespondencyjne to może cipki nie umoczycie.

 

argumenty bardzo mocne i trafne, może administracja powinna usunąć wszystkie posty niezgodne z Twoimi poglądami by skończyć z tą mową nienawiści na forum?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, zipp napisał:

 

argumenty bardzo mocne i trafne, może administracja powinna usunąć wszystkie posty niezgodne z Twoimi poglądami by skończyć z tą mową nienawiści na forum?

Zastanów się nad tym co piszesz i czytając, Twoje posty od początku to są same zaczepki. Gratuluję poczucia nieomylności. Bez sensu.

Wybierasz sobie to co chcesz z regulaminu a pomijasz zaczepki polityczno /religijne których też zabrania, znalazł się pouczający. Nie masz po prostu żadnych merytorycznych argumentów i tak to wygląda.

A i jeszcze jedno. Tacy jesteście cwani do księży bo wiecie że wam nie w...ą bo są nastawieni na wybaczanie, to postaw się do innych wiar... słabo z tym nie? Może mnie ktosik złapie za słówko ale to już trudno bo coś tam zacytował takie tam. Skróciłem/streściłem - zbrodniczo na pewno.

Zdrowia i powodzenia, tym co nie uznają świąt też.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.04.2020 o 08:21, robertus napisał:

Niezależna i wszystko jasne.

no niestety " widzę ciemnośc" w tej  Twojej "jasności" ? bo poniżej proponowany przez opozycję  "rząd  nowych nauczycieli"

 

 

 Propozycja wymiany kadry na elitarnych przedstawicieli wyższej inteligencji. Etyka - D. Tusk – znany moralista z Twittera zatroskany o uczciwość w polityce. Jako nauczyciela wspierającego proponuje się Józefa Bąka, specjalistę od nepotyzmu. Ortografia - B. Komorowski, Geografia - M. Kidawa – Błońska – dowiemy się o przekopie mierzei; S. Nowak – mierzenie czasu; E. Bieńkowska – nauka o klimacie; Zajęcia kulinarne - B. Sawicka – jak kręcić lody; B. Komorowski – przygotowanie bigosu, Stosunki międzynarodowe – R. Sikorski – jak robić lody, Przyroda - E. Kopacz – dowiemy się jak zatłuc dinozaura kamieniami ; S. Niesiołowski – jak przetrwać w kryzysie (na czasie) jedząc szczaw i mirabelki. Jak wróci PO do władzy ta wiedza może być bezcenna, Ekonomia - H. Gronkiewicz –Waltz- dowiemy się jak nabyć tanio kamienicę w Warszawie w wieku 130 lat; M. Kijowski – wypełnianie faktur, D. Tusk – jako pierwszy w historii opracował metodę jak jednocześnie zlikwidować głód i bezrobocie – niech głodni zjedzą bezrobotnych; J.V. Rostowski – wyliczył, że piniyndzy nie ma; E. Bieńkowska – dowiemy się, że poniżej 5 tysięcy tylko idioci zarabiają, Przerwa śniadaniowa – zamiast mleka pyszny sok z buraka, zawiera dużo witamin, czytanie co najmniej dwukrotnie podnosi poziom inteligencji, Statystyka – ekonomiści peowscy – po żmudnych obliczeniach wyliczyli, że na świecie jest dwa razy więcej piersi niż kobiet. Wiedza o społeczeństwie – pułkownik Mazguła, znany krzewiciel demokracji zatroskany o jedność Unii Europejskiej – dowiemy się, że PiS to komuniści, Edukacja Dla Bezpieczeństwa – M. Kidawa – Błońska – obsługa inspiratora, irygatora i respiratora Biologia – R. Trzaskowski, hodowla kóz ekologicznych, produkcja wód mineralnych oraz jak się relaksować w spalinach , Religia – każdy lewak jest specjalistą od tych spraw, W-f – B. Komorowski, specjalizacja wskakiwanie na fotel, oraz skok na  AGD , Medycyna tropikalna-ortopedia A.Kwaśniewski- specjalista od choroby filipińskiej oraz uporczywej choroby goleni, Kultura ze sztuką- J.Kwasniewska- jak jeśc bezę oraz jak zamienić szare na złote a złote na $$  , Historia wspólczesna -B.Sienkiewicz, kreator rzeczywistości, znawca dzieł swego prapraszczura , odpowiadający  na pytanie "QUO Vadis Domine ? " .....  na kamieni kupę , R.Petru-- religioznawstwo-- cudowne rozmnożenie czyli jak  z Trzech Króli zrobić sześciu królików , sladami Joann(y)itów czyli peregrynacje  do Ziemi Świętej, WOS- Róża Thun von H. - specjalizacja relatywizm - czyli jak naziści napadli na Polskę oraz "jak z tata zrobic wariata"
edit: lista ta będzie na bierząco uzupełniana
 
 
  • Lubię to 3
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale o co Ci chodzi. Przecież napisałem, że się wyjaśniło. Źle piszę?

3 minuty temu, d9Jacek napisał:

no niestety " widzę ciemnośc" w tej  Twojej "jasności" ? bo poniżej proponowany prze opozycję  "rząd  nowych nauczycieli"

 

 

 Propozycja wymianę kadry na elitarnych przedstawicieli wyższej inteligencji. Etyka - D. Tusk – znany moralista z Twittera zatroskany o uczciwość w polityce. Jako nauczyciela wspierającego proponuję Józefa Bąka, specjalistę od nepotyzmu. Ortografia - B. Komorowski, Geografia - M. Kidawa – Błońska – dowiemy się o przekopie mierzei; S. Nowak – mierzenie czasu; E. Bieńkowska – nauka o klimacie; Zajęcia kulinarne - B. Sawicka – jak kręcić lody; B. Komorowski – przygotowanie bigosu, Stosunki międzynarodowe – R. Sikorski – jak robić lody, Przyroda - E. Kopacz – dowiemy się jak zatłuc dinozaura; S. Niesiołowski – jak przetrwać w kryzysie (na czasie) jedząc szczaw i mirabelki. Jak wróci PO do władzy ta wiedza może być bezcenna, Ekonomia - H. Gronkiewicz – dowiemy się jak nabyć tanio kamienicę w Warszawie w wieku 130 lat; M. Kijowski – wypełnianie faktur, D. Tusk – jako pierwszy w historii opracował metodę jak jednocześnie zlikwidować głód i bezrobocie – niech głodni zjedzą bezrobotnych; R. Rostowski – wyliczył, że piniyndzy nie ma; E. Bieńkowska – dowiemy się, że poniżej 5 tysięcy tylko idioci zarabiają, Przerwa śniadaniowa – zamiast mleka pyszny sok z buraka, zawiera dużo witamin, czytanie co najmniej dwukrotnie podnosi poziom inteligencji, Statystyka – ekonomiści peowscy – po żmudnych obliczeniach wyliczyli, że na świecie jest dwa razy więcej piersi niż kobiet. Wiedza o społeczeństwie – pułkownik Mazguła, znany krzewiciel demokracji zatroskany o jedność Unii Europejskiej – dowiemy się, że PiS to komuniści, Edukacja Dla Bezpieczeństwa – M. Kidawa – Błońska – obsługa inspiratora, Biologia – R. Trzaskowski, hodowla kóz ekologicznych, jak się relaksować, Religia – każdy lewak jest specjalistą od tych spraw, W-f – B. Komorowski, specjalizacja wskakiwanie na fotel, "
 
 
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, robertus napisał:

Ale o co Ci chodzi. Przecież napisałem, że się wyjaśniło. Źle piszę?

Robercie ,

bardzo się cieszę .że dobrze piszesz???..

wczoraj  napisałem ,że  to wszystko powstało w "główce"  pana G.H i ma tyle wspólnego z prawdą co świnka morska z morzem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Koronawirus u zwierząt możliwy?

Jak powiedział PAP prof. Michael Speidel, emerytowany naukowiec Uniwersytetu Harvarda w Bostonie, który zajmował się m.in. badaniami nad wirusami, nie zdziwiła go informacja o zarażeniu się dużego kota w ogrodzie zoologicznym w Nowym Jorku.

"Najnowsze badania chińskich naukowców wykazały, że COVID-19 mogą zarazić się krowy, koty, bizony, psy, kozy, owce, gołębie, a także świnie" - tłumaczył.

Obecność SARS-CoV-2 odnotowano także m.in. u owczarka niemieckiego w Hongkongu i kota domowego w Belgii.

https://podroze.onet.pl/aktualnosci/koronawirus-usa-tygrysica-z-nowojorskiego-zoo-zakazona/m42d29p

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, robertus napisał:

Jak zawsze plotka żyje własnym życiem. Zauważ że ziarno prawdy było. Pomysł na skanowanie listów  jest nadal.

masz rację ,plotka zyje własnym życiem......np Józek zrobił dziecko pani Heni z mięsnego, no tak Józek zrobił ale pani Heni z poczty i nie  dziecko ale przysługę bo jej pralke naprawił  i to jest  plotka...mozna sie pośmiać. Ale fake -news to nie jest plotka,  tylko mylna informacja  mająca w obecnym stanie wzbudzić niepokój, podważyc zaufanie.Jeżeli ( niby) poważny dziennik podaje taką widomośc to ( chyba ) prawda .... a to  pif-paf

15 minut temu, RomanJ4 napisał:

 

z tego co wiem od bardzo poważnego specjalisty-wirusologa to najbardziej  narażone  na zarażenie  są barany i kozioły ( matoły)⚕️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • temat został zablokowany
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.