Skocz do zawartości

Koronawirus


Paweł Prauss
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Artur Lis napisał:

 

Adam,

film z Manchesteru OK,

ale powyższy to MamboJumbo....nikt rozsądny nie neguje negatywnego wpływu pola  elektomagnetycznego  na organizmy żywe....ale dalej to juz czysta fantastyka.....ciało ludzkie wypluwa truciznę powstałą pod  wpływem promieniowania G5 w postaci wirusów...za chwilę ktoś  napisze,że pomagają oklady  na głowę z kapusty pekińskiej....i moczenie nóg w soku z ogórków kiszonych....dlaczego ? no bo pekińska to Chiny a oni  pierwsi doświadzczyli tego  a sok  no bo to samo zdrowie, na kaca dobrze robi , kwas mlekowy działa antybakteryjnie  to może i na koronke pomoże...ech

 

poważni naukowcy z całego  swiata mają problem z poznaniem istoty  tego koronavirusa  a pan Nonname  z Vodafone  juz wszystko wie

 

pozwolę sobie dodać

https://www.mp.pl/pacjent/choroby-zakazne/koronawirus/koronawirus-aktualnosci/231756,prognoza-dla-polski-maksymalnie-9-tys-zakazen-i-500-dziennie?fbclid=IwAR2o4WCJKG69WZbpymHN6MS0J0OEOjfcFZDH4_zhVZtJ7EzKBbUlJgMOR04

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uuuu .. widze, ze wszystko idzie zgodnie z planem 

 

"

Poczta Polska z nowymi uprawnieniami. Będzie mogła otwierać koperty i skanować pisma

Poczta Polska ma zyskać nowe uprawnienia. Mówiąc najogólniej: jej pracownicy będą mogli otwierać niektóre koperty, a następnie przesyłki skanować i dostarczać je elektronicznie. Dotyczy korespondencji urzędowej, a odpowiednie przepisy mają być elementem nowej tarczy antykryzysowej."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja osobiście, mimo tego że ciągle latam do roboty, korzystam ile wlezie z zakazu wychodzenia z domu. Zacząłem nowy projekt, wykańczam już zaczęte i nie rozkminiam pierdół o spisku światowym tylko robię to co lubię, czego i Wam koledzy życzę ;)

 

20200405_114310.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, robertus napisał:

Wiceminister obrony prezesem Poczty Polskiej. Czy ktoś jeszcze tego nie widzi co się dzieje?

 

.....[  Dotyczy korespondencji urzędowej,....]

 

PROJEKT przewiduje, że miałoby to miejsce m.in. w przypadku postępowań administracyjnych, egzekucyjnych, karnych, karno-skarbowych lub w sprawach o wykroczenia, gdy przepisy przewidują doręczenie wezwań, zawiadomień oraz innych pism, od których daty doręczenia biegną terminy. Z Projektu wynika, że „w przypadku braku możliwości przekształcenia przesyłki listowej w postać elektroniczną, operator pocztowy ponownie przesyłkę kopertuje i doręcza do adresata w pierwotnej postaci przesyłki listowej” .....KLUCZOWE SŁOWO PROJEKT

 

pif, paf strzelamy dalej......

"Jeden z fake-newsów został podany przez stację TVN. Prowadząca „Fakty” Justyna Pochanke, zapowiadając jeden z materiałów, powiedziała, że „polskie szpitale walczące z koronawirusem powoli się wypełniają, potrzebne kolejne. Zakażony jest co szósty pracownik służby zdrowia. Wirus nie zwalnia”. Ta informacja jest nieprawdziwa. W rzeczywistości co szóstym ze wszystkich zakażonych jest pracownikiem służby zdrowia."

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, idfx napisał:

a co z tajemnica korespondencji ? Czy mozemy sobie poprosic by korespondencji konkretnie do nas nie otwierano ? 

no włąśnie ... i tu jest poważny problem ,pal sześc jezeli to jest  zawiadomienie o wymiarze podatku od nieruchomości( też pismo urzedowe) ale jeżeli są to pisma dot. procesów sądowych nooooo ....to sprawa robi się gruba...bo jedna pani  powie oczywiście w tajemnicy drugiej pani a ta druga też w tajemnicy mężowi/kochankowi/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem, że projekt, nawet niech będzie, że na chusteczce do nosa. Ale co trzeba mieć w głowach, żeby z takim czymś wyjeżdżać.

Już teraz na poczcie jest taka "super usługa", którą sobie można ustawić, że listy polecone listonosz po prostu wrzuca do skrzynki i nie jest potrzeby poświadczenie odbioru. Potem idzie informacja ,że odebrane a list albo gdzieś w śmieciach, albo u sąsiada dwie ulice dalej.

 

Zamiast wymyślać takie pierdy to wystarczy aby odpowiedni urząd nadający list ogarniał, że wysyła wersję elektroniczną swoich dokumentów na podany we wniosku email, lub wysyłał na konto Profil Zaufanego.

Jakoś faktury mogą przychodzić elektronicznie, a polskie urzędy dalej w średniowieczu.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, robertus napisał:

Ja wiem, że projekt, nawet niech będzie, że na chusteczce do nosa. Ale co trzeba mieć w głowach, żeby z takim czymś wyjeżdżać.

Już teraz na poczcie jest taka "super usługa", którą sobie można ustawić, że listy polecone listonosz po prostu wrzuca do skrzynki i nie jest potrzeby poświadczenie odbioru. Potem idzie informacja ,że odebrane a list albo gdzieś w śmieciach, albo u sąsiada dwie ulice dalej.

 

Zamiast wymyślać takie pierdy to wystarczy aby odpowiedni urząd nadający list ogarniał, że wysyła wersję elektroniczną swoich dokumentów na podany we wniosku email, lub wysyłał na konto Profil Zaufanego.

Jakoś faktury mogą przychodzić elektronicznie, a polskie urzędy dalej w średniowieczu.

no dokładnie tak

wszystkie faktury dostaję teraz droga elektroniczną + powiadomienie sms-em

 

a co do Pojektu to sądzę, że powstał on w głowie naczelnego Rzepy bo raczej nikt zdrowo myslacy nie wpadłby na taki pomysł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, zalesvw napisał:

A ja osobiście, mimo tego że ciągle latam do roboty, korzystam ile wlezie z zakazu wychodzenia z domu. Zacząłem nowy projekt, wykańczam już zaczęte i nie rozkminiam pierdół o spisku światowym tylko robię to co lubię, czego i Wam koledzy życzę 

Mam to samo z domu do pracy i z pracy do domu  a w domu kończę co mam rozpoczęte , naprawiam co mam do naprawienia ogólnie fajnie mija czas.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś w tym wątku napisał:

"Ja się tylko dziwię ze moderatorzy przymykają oko na promowanie głupoty typu spotkałem się byłem polatać  czy  jeżdżę gdzie chcę . Za to powinna być kwarantanna 2 tygodniowa .  "

mam konkurs - zgadujemy kto to napisał. Zwycięzca otrzyma zdjęcie :) I nie wiem kto powinien zostać poddany kwarantannie - ten co pokazał zdjęcie (czyli np. ja) czy osoba ze zdjęcia ?

 

Zabawna jest dwulicowość niektórych osób ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, cZyNo napisał:

ktoś w tym wątku napisał:

"Ja się tylko dziwię ze moderatorzy przymykają oko na promowanie głupoty typu spotkałem się byłem polatać  czy  jeżdżę gdzie chcę . Za to powinna być kwarantanna 2 tygodniowa .  "

mam konkurs - zgadujemy kto to napisał. Zwycięzca otrzyma zdjęcie :) I nie wiem kto powinien zostać poddany kwarantannie - ten co pokazał zdjęcie (czyli np. ja) czy osoba ze zdjęcia

Na poprzedniej stronie napisał takie zdanie Kamil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • temat został zablokowany
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.