Skocz do zawartości

Koronawirus


Paweł Prauss
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to
2 godziny temu, d9Jacek napisał:
3 godziny temu, robertus napisał:

Do czego Ty mnie zmuszasz :)



Naprawdę teraz? Mam nadzieję, że świat zwróci uwagę na bezczelność Niemców. 
Dlaczego starsze dzieci nie mogą opiekować się rodzicami? 
Polacy są praktycznie zobowiązani do narażenia zdrowia, aby rasa niemiecka jedząca szparagi 
w salonach mogła powiedzieć światu swoją moc o snach ”.

 

ganz genau

 

Napewno "ganz genau",koncowka ostatniego zdania nie trzyma sie kupy.Translator czasem tak ma?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, karambolis8 napisał:

Dużo ciekawych i wydaje się sprawdzonych informacji na temat wirusa

 

 

 

"Baaaardzo ciekawe"

Pierwsze ostrzeżenia naukowców z Chin o możliwej pandemii dotarły do WHO wiosną 2019 roku!

Ale jak zwykle politycy nie wierzą naukowcom i to olano.

 

Nie chcę szerzyć czarnowidztwa, ale pokaże proste wyliczenie gdzie jesteśmy:

 

Polska: śmiertelne: 43, wyleczone: 56, ogółem: 2554
% nieaktywnego zakażenia = (43+56)/2554 * 100 = 3,8%

 

Niemcy:
śmiertelne: 931, wyleczone: 19175, ogółem: 77981
% nieaktywnego zakażenia = (931+19175)/77981*100 = 25%

 

Finlandia:
śmiertelne: 17, wyleczone: 300, ogółem 1518
% nieaktywnego zakażenia = 21%

 

Chiny:

śmiertelne: 3322, wyleczone: 76571, ogółem: 82431

% nieaktywnego zakażenia = 97%

 

 

Gdzie jest Polska?
W czarnej d..
Poza tym ile osób jest niezdiagnozowanych, bo mało robimy testów, zwłaszcza u tych, którzy przechodzą słabo-objawowo.

U nas śmiertelność porównywalna do wyleczonych.

Zakłamana statystyka - pisałem, po powrocie z zagranicy jestem na obowiązkowej kwarantannie - NIE MA MNIE W BAZIE (ile jest takich przypadków?)

 

Za jakieś 3 m-ce będziemy zmuszeni skończyć wszelkie quasi kwarantanny - bo inaczej nie będziemy mieli co jeść i za co żyć.

 

Ja mam nadzieję, że ten czas będzie wykorzystany, aby znaleźć lek skuteczny (brałem chlorohininę w 1994 roku w Afryce - wali po wątrobie jak cholera)

Szczepionka - to jeszcze dużo czasu.

Każdy z nas będzie miał tego wirusa, wielu nawet nie będzie o tym wiedziało, ale niech ten czas pozostania w domu będzie owocny.

 

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, jarek_aviatik napisał:

Ale jak zwykle politycy nie wierzą naukowcom i to olano.

 

Politycy nie wierzą rzeczywistości a Ty tu o wierzeniu naukowcom?

Trump na pod koniec lutego przecież wyśmiewał wirusa i twierdził, że sam zniknie w kwietniowym słoneczku, oraz, że zagrożenie wirusem jest wymysłem demokratów.

Łukaszenka w tej chwili twierdzi, że żadnego wirusa nie widział a sport, wódka i sauna odstrasza wirusa - w związku z czym wziął udział w turnieju hokeja w Mińsku przy pełnych trybunach. Kozak prawie jak Putin, prowadzący klucz dzikich gęsi.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, jarek_aviatik napisał:

Nie chcę szerzyć czarnowidztwa, ale pokaże proste wyliczenie gdzie jesteśmy:

 

Polska: śmiertelne: 43, wyleczone: 56, ogółem: 2554
% nieaktywnego zakażenia = (43+56)/2554 * 100 = 3,8%

 

Niemcy:
śmiertelne: 931, wyleczone: 19175, ogółem: 77981
% nieaktywnego zakażenia = (931+19175)/77981*100 = 25%

 

Finlandia:
śmiertelne: 17, wyleczone: 300, ogółem 1518
% nieaktywnego zakażenia = 21%

 

Chiny:

śmiertelne: 3322, wyleczone: 76571, ogółem: 82431

% nieaktywnego zakażenia = 97%

 

 

Gdzie jest Polska?
W czarnej d..

 

Jarek nie ma w tym nic dziwnego,kiedy obejrzalem ten film zrozumialem dlaczego jest tak malo zachorowan.Sa w Polsce ludzie ktorzy nigdy nie zachoruja:

 

 

A"propo matematyki,ciekawa lekcja prowadzona przez nauczycielki lesbijki(panie sa para?).

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Wiesiek napisał:

 

Jarek nie ma w tym nic dziwnego,kiedy obejrzalem ten film zrozumialem dlaczego jest tak malo zachorowan.Sa w Polsce ludzie ktorzy nigdy nie zachoruja:

 

 

A"propo matematyki,ciekawa lekcja prowadzona przez nauczycielki lesbijki(panie sa para?).

 

 

 

 

I takie rzeczy pokazuja w Polskiej telewizji??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Wiesiek napisał:

kiedy obejrzalem ten film zrozumialem dlaczego jest tak malo zachorowan.Sa w Polsce ludzie ktorzy nigdy nie zachoruja

 

film jak film, tv trwam ma oglądalność na poziomie 0,4% więc wielkiej krzywdy nie zrobi.

Bardziej bulwersujące było, że arcybiskup szczeciński Andrzej Dzięga w liście do wiernych napisał że "Bóg jest ponad wirusem..  by nie lękać się udziału we mszy i wody święconej .. Duszpasterze dbają, by była zawsze świeża i odnawiana przynajmniej raz w tygodniu". 

To było jeszcze przed wprowadzeniem ograniczeń przez państwo (list czytany w niedzielę 15/03)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, zipp napisał:

 

film jak film, tv trwam ma oglądalność na poziomie 0,4% więc wielkiej krzywdy nie zrobi.

Bardziej bulwersujące było, że arcybiskup szczeciński Andrzej Dzięga w liście do wiernych napisał że "Bóg jest ponad wirusem..  by nie lękać się udziału we mszy i wody święconej .. Duszpasterze dbają, by była zawsze świeża i odnawiana przynajmniej raz w tygodniu". 

To było jeszcze przed wprowadzeniem ograniczeń przez państwo (list czytany w niedzielę 15/03)

 

 

 

 

 

Glownym zrodlem zachorowan w Korei Poludniowej byl tez jakis kosciol.  W USA jest podobnie, w kosciolach evangielckich (tych, ktorych potocznie nazywa sie Happy Clappy) tez mowia, ze im Bog nic nie zrobi.    

 

A moze to jest wlasnie przyczyna, ze umieraja glownie starsi ludzie, bo glownie tacy chodza do kosciola? ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każda parafia ma nr konta więc dalibyście sobie już na wstrzymanie z tą "tacą". Teraz do Kościoła nie chodzą żadni ludzie. A te 2-3 osoby, które są ze względu na zamówione intencje, nawet gdyby chciały to nie mają jak i od kogo się zarazić w takiej przestrzeni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, karambolis8 napisał:

Każda parafia ma nr konta więc dalibyście sobie już na wstrzymanie z tą "tacą". Teraz do Kościoła nie chodzą żadni ludzie. A te 2-3 osoby, które są ze względu na zamówione intencje, nawet gdyby chciały to nie mają jak i od kogo się zarazić w takiej przestrzeni.

 

Ale moze wejscie do kosciola bylo waskie i spotkali sie blizej niz 1.5m?

 

OMG moze przeczytaj te posty jeszcze raz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • temat został zablokowany
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.