Skocz do zawartości

Koronawirus


Paweł Prauss
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejna dawka Przyłbic trafiła do szpitala.

 

DSC_0852.JPG.de6a60e46f4337941490a0e382d1e230.JPG

 

Dla pracownika tygodnia wydanie specjalne.

 

DSC_0858.JPG.65bc133c5b5a384a0e825e4bad051950.JPG

 

Informacja z pierwszej ręki.

Lepsze dla lekarzy i pielęgniarek jest wydanie Prusy i to te najnowsze ze względu na ich masywność.

Czas drukowania 2,5 godz. więc dziennie robię już tylko 4 szt. Kolejne przyłbice będą już tylko Prusy wer 3.

 

Znalazłem lepszy materiał na szybki niż folia do laminowania. Folia do bindowania 200mic. Na allegro 35 zł za 100szt.

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Konrad_P napisał:

Panowie wystarczy tego religijnego tematu.

Każdy następny post związany z religią idzie do kosza.

 

Zastanawiam sie to Moderator nie idzie za daleko.  Nie zauwazylem zadnej krytyki religii.  Chodzi raczej o przedziwne wypowiedzi przedstawicieli roznych kosciolow na calym swiecie, np tutaj:

 

http://theconversation.com/coronavirus-trump-and-religious-right-rely-on-faith-not-science-134508

 

Skutkiem tych wypowiedzi i dzialan bylo np ognisko wirusa w Koreii Poludniowej a co bedzie w USA to nie wiadomo bo zbyt malo testuja (bo to kosztuje!) a poza tym w USA nie ma Narodowego Systemu Opieki Zdrowotnej (? czy jak to sie nazywa).

 

 

PS

Dominuje na Forum takze niski poziom poczucia humoru ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Andrzej Klos napisał:

Zastanawiam sie to Moderator nie idzie za daleko.  Nie zauwazylem zadnej krytyki religii. 

 

Andrzej doskonale sobie zdajesz pewnie sprawę, że religia i wszystko co się dookoła niej dzieje w Polsce jest śmiertelnie poważnie traktowane. Nie trzeba jej wcale krytykować aby wywołać awanturę religijną na forum. Religia i to co się w okół niej dzieje budzi w ostatnich latach dość skrajne emocje u niektórych i w związku z tym, aby nie doprowadzić do wysadzenia forum w powietrze tematami związanymi z religią, to wszelkie próby rozwinięcia tematów około religijnych są stanowczo zamykane.

To kto w co wierzy, to kto z kim śpi i to kto co wyznaje jest jego prywatną sprawą i nikomu nic do tego, a że to jest forum stricte modelarskie, więc tego typu tematy nie powinny się pojawiać.  

 

Takie jest moje zdanie i dopóki będę się zajmował moderacją to będę przestrzegał wyżej wspomnianej zasady.

Dziś jest czas aby się jednoczyć w trudnej sytuacji i naprawdę nie potrzeba nam tematów, które nas będą dzielić, które nas skłócają czy frustrują, dziś powinniśmy pokazać to co w nas Polakach jest największą siłą. (bodaj od zaborów albo i jeszcze wcześniej:))

 

14 minut temu, Andrzej Klos napisał:

Skutkiem tych wypowiedzi i dzialan bylo np ognisko wirusa w Koreii Poludniowej a co bedzie w USA to nie wiadomo bo zbyt malo testuja (bo to kosztuje!) a poza tym w USA nie ma Narodowego Systemu Opieki Zdrowotnej (? czy jak to sie nazywa).

Wracając do tego wydarzenia, to oficjalnie przyznano, że kobieta biorąca udział w tym zgrupowaniu została uznana za pacjenta zero w Korei. Posunięcie władz Polski rekomendujące zamknięcie lub w maksymalny sposób ograniczenie zgromadzeń religijnych w naszym kraju uważam za dobry ruch i wydaje mi się, że jest on podyktowany właśnie wydarzeniami w Korei.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Kamyczek_RC napisał:

 

Zdecydowanie nie zgadzam się z tobą Andrzej  , liczy się tylko rozsądne postępowanie , bo pomodlić się mogę w domu a wybory mieć w 4 literach  i nie ważne czy bym wybrał PIS czy PO  ja wybieram bezpieczeństwo swoje i swojej rodziny  . Wole być  zdrowym aspołecznym i niewierzącym  niż dogorywać pod respiratorem w szpitalu ,bo wtedy mi ani czarna , ani biała ani czerwona armia z pomocą nie przyjdzie  . Dla mnie najlepszym rozwiązaniem w tej chwili jest wydłużenie kadencji do zakończenia tego zamieszania bo zmniejsza to ryzyko , oszczędza pieniądze ,które można użyć na ważniejsze cele ( ratowanie życia i zdrowia ) .  Ja się tylko dziwię ze moderatorzy przymykają oko na promowanie głupoty typu spotkałem się byłem polatać  czy  jeżdżę gdzie chcę . Za to powinna być kwarantanna 2 tygodniowa . 

 

Kamil czy przeczytales moj post do konca?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Michael Gove, minister bez teki w rządzie Borisa Johnsona, stwierdził, że krążące w internecie teorie spiskowe mówiące o rozsiewaniu koronawirusa za pomocą masztów sieci 5G to "niebezpieczny, fałszywy nonsens".

Gove skomentował sprawę spiskowych teorii podczas konferencji prasowej nt. stanu epidemii koronawirusa. Rozsiewane w internecie plotki zyskały rozgłos po tym, jak w kilku miejscach kraju podpalone zostały maszty telekomunikacyjne."

link do wypowiedzi ministra

 

Trzeba przyznać, że Brytyjczycy znów w awangardzie :D Chyba im się luddyzm przypomniał. Czekam kiedy dołączą kolejni światli obywatele w innych krajach..

(w końcu głupota nie ma narodowości)

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, wypowiada się tajemniczy pracownik bez imienia i nazwiska a Ty Artur firmujesz ten film swoim realnym nazwiskiem.

Sposób kręcenia wskazuje na chęć wywołania niepokoju, strachu, sensacji. A to z założenia przeszkadza w poznaniu prawdy.

Możemy zrobić na forum konkurs, kto nakręci bardziej sensacyjny materiał na dowolny temat nośny społecznie ?

Choćby na temat tajemniczych zgonów wywołanych wąchaniem paliwa silników spalinowych.

 

Nie atakuję ani Ciebie ani tematu a sposób jego przedstawiania na tym filmie.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • temat został zablokowany
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.