Skocz do zawartości

Fun Cub RC zderzenie z drzewem


AKocjan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Miejsce jak miejsce. Przynajmniej odludne ;)
Tylko ni jak nie rozumiem po co nagrywasz filmiki pouczające innych, skoro sam się  do nich nie stosujesz? Moze trzeba było erratę do poprzedniego zrobić o słoneczku? Ze się niby nie wlatuje w słoneczko? Bo teraz są dwa filmy o tym samym błędzie tego samego latacza  

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, cZyNo napisał:

Miejsce jak miejsce. Przynajmniej odludne ;)
Tylko ni jak nie rozumiem po co nagrywasz filmiki pouczające innych, skoro sam się  do nich nie stosujesz? Moze trzeba było erratę do poprzedniego zrobić o słoneczku? Ze się niby nie wlatuje w słoneczko? Bo teraz są dwa filmy o tym samym błędzie tego samego latacza  

 

 

@cZyNo uczę się na swoich błędach,  na tej podstawie tworzę również filmy aby inne osoby przestrzec przed podobnymi sytuacjami. Obecny film dotyczy tak naprawdę oślepienia przez słońce - pierwszy raz coś takiego mnie się przytrafiło.

Ogólnie nie zwróciłem na to uwagi, ponieważ na swoim głównym lądowisku takowego problemu nie ma - ze względu na położenie lądowiska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, cZyNo napisał:

 Bo teraz są dwa filmy o tym samym błędzie tego samego latacza 

Nic nie kumasz. Można to było wszystko zrobić w 1 filmie, ale przecież tu o to właśnie chodzi. Żeby było dużo filmów.

Idea przestrzegania ideą a próżność próżnością :P

 

  • Lubię to 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..." uczę się na swoich błędach,  na tej podstawie tworzę również filmy aby inne osoby przestrzec przed podobnymi sytuacjami."...

 

 

Dobrze, że to nie filmy o nauce strzelania z pistoletu bo wielu poczatkujących mogłoby zginąć zanim byś się nauczył.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, samolocik napisał:

..." uczę się na swoich błędach,  na tej podstawie tworzę również filmy aby inne osoby przestrzec przed podobnymi sytuacjami."...

 

 

Dobrze, że to nie filmy o nauce strzelania z pistoletu bo wielu poczatkujących mogłoby zginąć zanim byś się nauczył.

@samolocik nie uczę w swoich filmach niewłaściwego postępowania w RC. Swoje błędy przedstawiam w celu ich unikania w przyszłości zarówno przeze mnie jak i innych modelarzy

49 minut temu, Bartek Piękoś napisał:

Nic nie kumasz. Można to było wszystko zrobić w 1 filmie, ale przecież tu o to właśnie chodzi. Żeby było dużo filmów.

Idea przestrzegania ideą a próżność próżnością :P

 

@Bartek Piękoś oglądałeś film ?  Mnie w tym przypadku oślepiło słońce. Po co te bezsensowne komentarze psujące temat ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, AKocjan napisał:

Obecny film dotyczy tak naprawdę oślepienia przez słońce .........

............ ponieważ na swoim głównym lądowisku takowego problemu nie ma - ze względu na położenie lądowiska

hmmmm.............latasz może w kopalni ?????

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, załapałem o co chodzi w tych filmach i analizach. Ale, że wyście się wcześniej nie kapnęli młodzi wykształceni z wielkich miast? ( no dobra może nie młodzi ? ). Tu chodzi o to, że jest sytuacja na świecie jaka jest - średnia. Dlatego Arek wszystkich chciał rozśmieszyć - poprawić humor. Tu o to chodzi. Że się wcześniej nie skapłem. Może zawiniła moja zapaść cywilizacyjna. Teraz dopiero załapałem ten myk z rozśmieszaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, dariuszj napisał:

Całkiem udane to lądowanie na drzewie. Tylko nie bardzo wiem po co ćwiczyć taką umiejętność ;) 

Chyba po to,żeby umieć model ściągnąć na ziemię.Miałem taki przypadek kilka lat temu,drzewo miało ok.20M wysokości,niestety wszystkie moje sposoby zawiodły,model wisiał przez pół roku.Miałem takie szczęście,że w okolicy wiosną ćwiczyli alpiniści i zciągnęli model.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, tytan12 napisał:

Chyba po to,żeby umieć model ściągnąć na ziemię.Miałem taki przypadek kilka lat temu,drzewo miało ok.20M wysokości,niestety wszystkie moje sposoby zawiodły,model wisiał przez pół roku.Miałem takie szczęście,że w okolicy wiosną ćwiczyli alpiniści i zciągnęli model.

Mojemu Koledze też zawisł na drzewie model wart nie mało. Ale Kolega miał podwójne szczęście. Po pierwsze drzewo rosło na skraju lasu a pod drugie chłopaki z Ochotniczej Straży Pożarnej przyjechali wysięgnikiem i model zciągnęli i nawet "na piwo" nie wzięli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, grzegor napisał:

Te akcje szukania są nieraz lepsze zdecydowanie przygodowo niż samo latanie RC ?.

Wiem coś o tym. W pażdzierniku ubr. 4 dni szukałem motoszybowca w wysokiej kukurydzy i nie znalazłem. Potem przyjechał kombajn kukurydziany i też nie znalazł. Do dziś myślę co się stało z tym motoszybowcem. Kombajnista śmiał się i mówił, że może go dziki pożarły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.