Skocz do zawartości

Nie żyje Mariusz Brożek twórca repliki SiM 2B


Grzesiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pozwoliłem sobie przenieść tą wypowiedz tutaj. Myślę ze możemy poskładać kondolencje rodzinie Wielkiego twórcy repliki SiM 2b.

 

6 godzin temu, symon5 napisał:

Niestety z tego co  wyczytałem projekt nie zostanie ukończony ,spoczywaj w pokoju Mariusz

 

 

 

post-16795-0-75235200-1550734929.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Tytuł został zmieniony na Nie żyje Mariusz Brożek twórca repliki SiM 2B

Umarł MARIUSZ BROŻEK...Wielki Człowiek Polskiego Modelarstwa. LEGENDA. Jeżeli odejdzie taki MODELARZ, to to jest strata dla nas wszystkich. Podobno nie ma ludzi niezastąpionych. Jednak są i takim człowiekiem był Mariusz....Już sobie wyobrażam co się dzieje w środowisku tych, co na lince latają. Bez MARIUSZA, to już nie będzie tak, jak było. Choć nie było nam dane poznać się osobiście i choć wirtualnie prywatnie prowadziliśmy różne dyskusje, wymianę wiedzy, czasem spory...A i tak był mi bliski, bo nadawaliśmy na jednej fali . I choć zarzekał się, mnie odwiedzi w mojej zagraconej modelarni, to jednak nie zdążył... Bez MARIUSZA Polskie Modelarstwo już będzie inne, już nie takie jak było. I SIMA już chyba nikt nie odtworzy. JEDEN WIELKI ŻAL!

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.