Skocz do zawartości

MIRAGE 2000 B


Lucjan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 292
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Lucjan, lubię oglądać Twoje relacje i kolegów. Podoba mi się jak konsekwentnie pracujesz nad modelem i rozwiązujesz kolejne problemy / etapy. Mogę spytać ile poświęcasz czasu na modelarstwo tygodniowo?

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, FockeWulf napisał:

Lucjan, lubię oglądać Twoje relacje i kolegów. Podoba mi się jak konsekwentnie pracujesz nad modelem i rozwiązujesz kolejne problemy / etapy. Mogę spytać ile poświęcasz czasu na modelarstwo tygodniowo?

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
 

Sławku ,       staram się  codziennie po pracy coś  zrobić , średnio  dwie godziny.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Lucjan,

Nie będę zapewne oryginalny, pisząc że z wielkim zainteresowaniem śledzę twoją pracę nad modelem, relacje bardziej wciągające niż seriale :)

Nie wiem czy widziałeś prace modelarza z Rosji, pewno tak, ale jeśli nie to warto obejrzeć. Zawsze ciekawiło mnie dlaczego jego Jak-130 tak realistycznie lata.

Mam nadzieję, że Twój Mirage będzie latał co najmniej tak realistycznie jak ten Jak.

Powodzenia w dalszej pracy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Ktoś jest zainteresowany szczegółami "Jaczka" to poniżej kilka linków do dłuższej opowieści o szczegółach.

Oczywiście to takie małe odejście od tematu i żeby nie było, Lucjan twój Mirage i tak jest lepszy.

Jestem pewien, że gdybyś dysponował takimi zasobami czasowymi i finansowymi jak ten Rosjanin, 

to twoje konstrukcje byłyby zdecydowanie lepsze :).

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, dariuszj napisał:

Co Ci się nie podoba w modelach Lucjana?

Modele Lucjana są dla mnie obiektem zachwytu, a nie krytyki, podrzuciłem te filmy, ponieważ jest tam wiele ciekawych informacji na temat konstrukcji tego typu czyli swego rodzaju dzieł sztuki, nie zaś w celu generowania jakichkolwiek sporów.

Osobiście nigdy pewno nie zbuduję czegoś choćby w części tak doskonałego jak the Mirage, a jestem całkowicie pewien, że podczas oblotu na lotnisku potrzebowałbym stałego dozoru kardiologa, że o pampersie nie wspomnę ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, solainer napisał:

Proszę nie demonizować odrzutowców. Latają dokładnie tak samo jak inne modele i wcale pampersy nie są konieczne do ich obsługi. 

Nie, nie chodziło mi o odrzutowce, tylko emocje jakie muszą towarzyszyć podczas oblotu takiego dzieła sztuki, niezależnie od rodzaju napędu, tyle godzin pracy, o kosztach nawet nie wspominam i wszystko to zostaje poddane egzaminowi w tak krótkim okresie czasu. A swoją drogą, to pytanie do Was jako fachowców,  co jest powodem tak realistycznego zachowania tego Jak-a w powietrzu? Umiejętności pilota, odpowiednio duża waga i dobór obciążenia powierzchni nośnej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyście widzieli latadła Lucjana to dopiero wam by szczęka opadła jako ze Lucjana znam od dawna i pamiętam loty to naprawdę było co oglądać.

5 minut temu, solainer napisał:

Napewno umiejętności, kto wie czy nie są załączone żyroskopy na wszystkich osiach. Aż ciężko uwierzyć że można tak płynnie pilotować model. 

Kiedy Twoj poleci ? dawaj znac bo chciałbym to zobaczyć 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.