Skocz do zawartości

MIRAGE 2000 B


Lucjan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 292
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

4 godziny temu, Lucjan napisał:

Dzięki  Wam  koledzy za miłe słowa . Uważam  że buduję modele na średnim poziomie ( są lepsi ode mnie ) , nie oczekuję pochwał , lecz

 pokazuję przebieg budowy moich modeli  po to  , aby  mniej doświadczeni modelarze  mogli podpatrzeć to i owo  i wykorzystać  przy budowie  własnych konstrukcji .

I ja osobiście bardzo jestem wdzięczny za możliwość podpatrywania warsztatu. A jest to jeden z wątków (podobnie jak i inne Szanownego Autora), od których zaczynam przeglądanie forum.

Bardzo dziękuję :)

3 godziny temu, jarek996 napisał:

Tez bym chetnie budowal , zeby mlodsi koledzy mogli podpatrzec to i owo , ale jak wiecie musze isc na rower ?

A ja mam uroczą Dożynkę i z dużą przyjemnością penetruję nadwiślańskie chaszcze, plaże, łąki i zarośla :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Marcin K. napisał:

Ja tylko obserwuje i podziwiam, ale w końcu zapytam. Dlaczego pneumatyka a nie elektryczne mechanizmy? Tak do podwozia jak i jego klap? 

 

 

Kiedy ja zaczynałem  stosować chowane podwozia  , dostępne były  systemy pneumatyczne .   Są  one niezawodne , lekkie  i posiadam jeszcze dużo akcesoriów   więc wykorzystuję ten system .  Używałem  w jednym  modelu elektryczne podwozie , ale miałem z nim kłopoty .(może dlatego że było z  P.R.C. )  Jeżeli kiedyś zastosuję elektryczne  to  z wyższej  półki n.p. ELEKTRON.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.