Skocz do zawartości

MIRAGE 2000 B


Lucjan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 292
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

37 minut temu, Viper napisał:

Piękna robota, zresztą jak zawsze.

Widzę kota pomocnika ;)

Koty mojej Żony (bo ja mam psa :) ) też chętnie wpychają się do mojej modelarni, acz nie wykazują nadmiaru gracji ;) 

Dzięki za mile słowa.   Mój kot  jest moim  towarzyszem  w pracowni modelarskiej od malutkiego . ( od  12 lat)  Wie jak się   zachować , nie przeszkadza,   czasem śpi  na styropianowej podstawce pod  kadłubem   samolotu   , na lub przy kaloryferze. Często  wchodzi  na stół warsztatowy   i z bliska  bacznie obserwuje  jak ja  pracuje przy modelu.

 

 

16032012498.thumb.jpg.0b6f541e8ebe515c2a54f699e7139f4e.jpgIMG_1355.thumb.JPG.c5e437a34168ad5a0afa2b199bbff16e.JPG

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Lucjan napisał:

Dzięki za mile słowa.   Mój kot  jest moim  towarzyszem  w pracowni modelarskiej od malutkiego . ( od  12 lat)  Wie jak się   zachować , nie przeszkadza,   czasem śpi  na styropianowej podstawce pod  kadłubem   samolotu   , na lub przy kaloryferze. Często  wchodzi  na stół warsztatowy   i z bliska  bacznie obserwuje  jak ja  pracuje przy modelu.

 

 

16032012498.thumb.jpg.0b6f541e8ebe515c2a54f699e7139f4e.jpgIMG_1355.thumb.JPG.c5e437a34168ad5a0afa2b199bbff16e.JPG

 Lucjan to po szlifowaniu kota musisz odkurzać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, czarobest napisał:

Kurczę, moja kicia ma podobnie :). To może kiedyś też osiągnę chociaż w połowie taki poziom modelarstwa jak Twój :D. Bo model przegenialny, podobnie jak cała relacja ;).
Kicia.thumb.jpg.b703c6f4d2756a55a41f3f8c7e3b9ddb.jpg

 

Dziękuję za pochwałę mojej   " twórczości" .  Masz kicię  podobną do mojej .?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, solainer napisał:

Moje koty też się boją odkurzacza. Lucjan skończysz szybciej niż ja mój model mimo że zacząłeś rok później :)

 

Piotrku  , teraz mam chwilę   czasu  więc buduję szybko , ale wkrótce to się może zmienić i  twój model będzie pierwszy na pasie startowym.?  A poza tym  twój model  to  GIGANT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.