Skocz do zawartości

MIRAGE 2000 B


Lucjan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, RobertK napisał:

Witaj Lucjan, tępo masz niesamowite ! Jakiej grubości balsy zdecydowałeś ie użyć na na pokrycie skrzydeł / kadłuba ?

Witaj !

 Skrzydła  pokrywam balsą  o grubości   2mm , a kadłub   o grubości  3mm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 292
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

2 godziny temu, mar_io napisał:

Fajnie się ogląda Twoją relację. Kibicuję. Wszystko kleisz CA czy używasz jakiś purów albo innych klejów do drewna (tam na wręgach i balsie do pokrycia?)

Dziękuję !

Do klejenia konstrukcji używam   C.A różnej gęstości do punktowania .   Stosuję też :   GORILLA ,   MULTIBOND -  15  . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, solainer napisał:

Szybko poszło. Fajnie to wygląda  choć zastanawiam się podobnie jak w swoim modelu czy tak gęste żebrowanie jest tak naprawdę potrzebne. 

 

Myślę  Piotrku że im   gęściej  żeber tym mniejsza możliwość zapadania  się pokrycia.

1 minutę temu, paulusr napisał:

Piękny. Chociaż w tym stanie zbyt przypomina mi półtuszę?. A to zawsze boli...

 

?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Czasu  mam mało, ale    zamiast     grzebać   w  internecie   lub  oglądać   telewizję   buduję  model.     Od lat  buduję  modele  techniką

dwu połówkową  . Mirage ma ładną linię ,  bo Francuzi   są dobrymi   projektantami.  ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.