Skocz do zawartości

MIRAGE 2000 B


Lucjan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 292
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

A co to za szpachlówka na ostatnim zdjęciu?

Masz jej dość sporo rozrobione więc chyba ma długi czas 'otwarcia', jak z jej późniejszym szlifowaniem?

 

Ja dotychczas używałem takich samochodowych TROTON itd. ale czas pracy dość krótki (albo nie spieszyłem się jak powinienem ? ) a i z późniejszą ich obróbką nie mam zbyt dobrych wspomnień.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, mgr napisał:

A co to za szpachlówka na ostatnim zdjęciu?

Masz jej dość sporo rozrobione więc chyba ma długi czas 'otwarcia', jak z jej późniejszym szlifowaniem?

 

Ja dotychczas używałem takich samochodowych TROTON itd. ale czas pracy dość krótki (albo nie spieszyłem się jak powinienem ? ) a i z późniejszą ich obróbką nie mam zbyt dobrych wspomnień.

 

Tak  , jest to poliestrowa szpachlówka samochodowa  (t.zw. wykończająca )  Czas  pracy zależy od ilości utwardzacza . Masę można rozcieńczać  acetonem.  Ze szlifowaniem nie mam problemów , można n sucho lub mokro  papierami ściernymi  o gradacji od 180 do 600.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, mjs napisał:

 

Mirku ,    znam  tę szpachlówkę  i używam   jej do pokrywania grubą warstwą   powierzchni  kopyta  pod formę , co daje mi  twardą i gładką  bazę do dalszych  prac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Lucjan napisał:

Tak  , jest to poliestrowa szpachlówka samochodowa  (t.zw. wykończająca )  Czas  pracy zależy od ilości utwardzacza . Masę można rozcieńczać  acetonem.  Ze szlifowaniem nie mam problemów , można n sucho lub mokro  papierami ściernymi  o gradacji od 180 do 600.

 

Dziękuję za informacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.01.2022 o 13:08, RAFALR30 napisał:

Wnętrze kabiny to wydruki 3D? Monitory będą podświetlane? Ciekaw jestem kto będzie zasiadał w tej kabinie i jakie będzie podwieszane uzbrojenie.

Tak -  wnętrze  to  wydruki.   Monitory  otrzymają dyskretne oświetlenie.   Pod skrzydłami będą zbiorniki  paliwa i różnego rodzaju rakiety .

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.