Skocz do zawartości

Koronawirus


Paweł Prauss
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Tak się zastanawiam , ile jest prawdy w tych testach na koronę. Czy czasami nie mają symulować wirusa 

Czy czasami, nie próbuje się w poić ludziom.  O o wirusie którego tak naprawdę chyba nie ma 

A Rząd Polski i inne Kraje coś mają jakiś grubszy interes do zrobienia ? a jest owiane tajemnicą i gęba na kłódkę 

Przecież takie jakie objawy są przy tym wirusie to każdy ma tam jakieś podobne schorzenia .

Ból kręgosłupa , kaszel , gardło, gorączka jak  przy zwykłej grypie . 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko dla czego tak dużo ludzi umiera na ten ból pleców czy kaszel? We Włoszech już ponad 7 tyś. no i dla czego takie objawy występują w tym samym czasie w 198 krajach na całym świecie. 

Artur nie doszukuj się drugiego dna, to jest pandemia a nie lokalne zachorowania na jakąś tam chorobę. 

 

Edit

ort.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Konrad_P napisał:

Tylko dla czego tak dużo ludzi umiera na ten bul pleców czy kaszel? We Włoszech już ponad 7 tyś. no i dla czego takie objawy występują w tym samym czasie w 198 krajach na całym świecie. 

Artur nie doszukuj się drugiego dna, to jest pandemia a nie lokalne zachorowania na jakąś tam chorobę. 

 

Konradzie,

hmmm..... hrabia  "Bul" Komorowski  się kłania czy "RED BULL ", bo koronawirus to jednak ból pleców powoduje

zdrowia ,bez bólu zyczę

 

ps.

ludzie nie umieraja z powodu bólu pleców, ludzie  umieraja  na wirusowe zapalenie płuc, a choroby  przewlekłe takie jak nadcisnienie, cukrzyca, choroby nerek, palenie papierosów itd zaostrzają COVID-19

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, karambolis8 napisał:

Perspektywa trochę się zmienia, jak zachoruje ktoś z twoich bliskich. U moich znajomych chorych jest 5 osób. 39, ból w klatce, duszności. Pierwsza była ciotka po powrocie z Niemiec. Od kilku dni czekają na reakcję sanepidu.

współczuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam ile jest prawdy w tej całej Prawdzie, ze tak powiem .

Codziennie, poświęcam około godziny w porach wieczornych na spacer dla zdrowia i dla wyciszania się i naładowania swoich akumulatorów . 

I tak  zauważywszy wszystko było super aż do połowy Lutego spacerując.

Ale w tym , okresie zauważyłem ze coś jest nie tak z naszym powietrzem strasznie ciężkie nawet miałem problem z nabraniem powietrza chwilami .

Więc  postanowiłem, przerwać spacery  udałem się do lekarza zrobiłem prześwietlenie płuc , wyszło bez zmian zapalnych .

Równie dobrze przestałe wychodzić na spacery . Oddychanie się poprawiło , może to smok może coś tam . 

Ale nasuwa się pytanie , może to Nasze Globalne Ocieplenie klimatu , jest teraz dokonywane prze Kraje UE razem z Nato.

Może nas , czymś z góry obsypują pierwiastkami . Chcą przekształcić ziemie w GMO  , i nie każą wychodzić na ulice tylko w maseczka , a całe bajka koronowirusie to tylko tak przykrywka

W Chinach to już całkowicie jest wszystko GMO.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, d9Jacek napisał:

bo koronawirus to jednak ból pleców powoduje

No właśnie o to mi chodziło. Na zwykły ból pleców który mam już bodaj od 15 lat nikt jeszcze nie umarł (chyba) więc jeśli teraz ktoś umiera z objawami bólu pleców i nie tylko to znaczy, że coś jest nie tak i być może właśnie powodem tego jest pandemia.

 

23 minuty temu, Artur Lis napisał:

Ale w tym , okresie zauważyłem ze coś jest nie tak z naszym powietrzem strasznie ciężkie nawet miałem problem z nabraniem powietrza chwilami .

Po mojemu to auto sugestia lub lokalne zakłócenia powietrza.:)

 

23 minuty temu, Artur Lis napisał:

Może nas , czymś z góry obsypują

No to już przerabialiśmy, ale wówczas to bodaj stonka była, więc teraz kto wie.:D

 

 

PS

Artur przepraszam za ten ostatni akapit ale się nie mogłem powstrzymać. Proszę Cię bez urazy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Artur Lis napisał:

Tak się zastanawiam ile jest prawdy w tej całej Prawdzie, ze tak powiem .

Codziennie, poświęcam około godziny w porach wieczornych na spacer dla zdrowia i dla wyciszania się i naładowania swoich akumulatorów . 

I tak  zauważywszy wszystko było super aż do połowy Lutego spacerując.

Ale w tym , okresie zauważyłem ze coś jest nie tak z naszym powietrzem strasznie ciężkie nawet miałem problem z nabraniem powietrza chwilami .

Więc  postanowiłem, przerwać spacery  udałem się do lekarza zrobiłem prześwietlenie płuc , wyszło bez zmian zapalnych .

Równie dobrze przestałe wychodzić na spacery . Oddychanie się poprawiło , może to smok może coś tam . 

Ale nasuwa się pytanie , może to Nasze Globalne Ocieplenie klimatu , jest teraz dokonywane prze Kraje UE razem z Nato.

Może nas , czymś z góry obsypują pierwiastkami . Chcą przekształcić ziemie w GMO  , i nie każą wychodzić na ulice tylko w maseczka , a całe bajka koronowirusie to tylko tak przykrywka

W Chinach to już całkowicie jest wszystko GMO.

?

I jeszcze 5G!!!!

Trza kupić folię aluminiową na czapeczki bo zabraknie !!!11111!!!!!!...

?

 

Ja rozumiem - sytuacja jest nieciekawa, każdy się boi.

Ale proszę, wstrzymaj się z wypisywaniem takich bredni publicznie!

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Konrad_P napisał:

No właśnie o to mi chodziło. Na zwykły ból pleców który mam już bodaj od 15 lat nikt jeszcze nie umarł (chyba) więc jeśli teraz ktoś umiera z objawami bólu pleców i nie tylko to znaczy, że coś jest nie tak i być może właśnie powodem tego jest pandemia.

 

Po mojemu to auto sugestia lub lokalne zakłócenia powietrza.:)

 

No to już przerabialiśmy, ale wówczas to bodaj stonka była, więc teraz kto wie.:D

 

 

PS

Artur przepraszam za ten ostatni akapit ale się nie mogłem powstrzymać. Proszę Cię bez urazy.

Konradzie,

"więc jeśli teraz ktoś umiera z objawami bólu pleców i nie tylko to znaczy, że coś jest nie tak i być może właśnie powodem tego jest pandemia.".....nie szalej, mam ból pleców od lat  35,  kaszlę( szczególnie rano)- może mam POCHP, mam  nadcisnienie( stwierdzone) ale staram się mimo utrudnien(koniecznych) normalnie funkcjonować...nie chcę mówic o czyms takim jak "samospełniające się życzenie"....bo jeżeli będziesz cały czaś myslał tylko o tym żeby się nie przewrócić, to napewno się wywaliśz...ja wiem ,że to trudne  ale staraj się  funkcjonować myśląc pozytywnie bo to naprawdę przynosi efekty

zdrowia wszystkim życzę

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Artur Lis napisał:

Tak się zastanawiam ile jest prawdy w tej całej Prawdzie, ze tak powiem .

Codziennie, poświęcam około godziny w porach wieczornych na spacer dla zdrowia i dla wyciszania się i naładowania swoich akumulatorów . 

I tak  zauważywszy wszystko było super aż do połowy Lutego spacerując.

Ale w tym , okresie zauważyłem ze coś jest nie tak z naszym powietrzem strasznie ciężkie nawet miałem problem z nabraniem powietrza chwilami .

Więc  postanowiłem, przerwać spacery  udałem się do lekarza zrobiłem prześwietlenie płuc , wyszło bez zmian zapalnych .

Równie dobrze przestałe wychodzić na spacery . Oddychanie się poprawiło , może to smok może coś tam . 

Ale nasuwa się pytanie , może to Nasze Globalne Ocieplenie klimatu , jest teraz dokonywane prze Kraje UE razem z Nato.

Może nas , czymś z góry obsypują pierwiastkami . Chcą przekształcić ziemie w GMO  , i nie każą wychodzić na ulice tylko w maseczka , a całe bajka koronowirusie to tylko tak przykrywka

W Chinach to już całkowicie jest wszystko GMO.

 

 

Jesteś moim bohaterem dnia !

 

 

PS Zrób sobie czujnik smogu luftdaten/nettigo, to może zejdziesz na ziemię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, poharatek napisał:

?

I jeszcze 5G!!!!

Trza kupić folię aluminiową na czapeczki bo zabraknie !!!11111!!!!!!...

?

 

Ja rozumiem - sytuacja jest nieciekawa, każdy się boi.

Ale proszę, wstrzymaj się z wypisywaniem takich bredni publicznie!

 

3 minuty temu, a74BACK napisał:

 

 

Jesteś moim bohaterem dnia !

 

 

PS Zrób sobie czujnik smogu luftdaten/nettigo, to może zejdziesz na ziemię.

 

Consensus ..........???? nabraliście się ..............

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nabraliśmy się. Znamiennym jest, że często u nas na forum, w sytuacji kiedy ktoś nie ma racji nagle wrzuca post typu "przecież dałem uśmieszek z oczkiem", "nabraliście się", "źle mnie zrozumieliście", "co innego miałem na myśli",  itp.  i wszystko to po to aby wyjść z twarzą.

 

A przecież to żaden wstyd przyznać się, czy też zmienić swoje zdanie na skutek argumentów lub trwać przy swoim. Nikt poważny śmiać się nie będzie ?

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Artur Lis napisał:

 

 

Consensus ..........???? nabraliście się ..............

Dodałeś te śmichy chichy i zrobiłeś z siebie bałwana. Zanim dodałeś plusowałem Cię, bo twoje słowo oznaczało zrozumienie, a teraz pozostało puste jak studnia bez wody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • temat został zablokowany
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.