Skocz do zawartości

Koronawirus


Paweł Prauss
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wracając do lotów modelami.

Na chwilę obecną PAŻP nie odpowiedziała mi na maila ale znalazłem coś takiego:

 

https://dlapilota.pl/wiadomosci/polska/nowe-wymogi-wykonywania-operacji-z-uzyciem-bsp-w-zwiazku-z-koronawirusem

 

pozostałe loty VLOS, w tym w przestrzeni niekontrolowanej, również wymagają poinformowania Agencji o planowanym i realizowanym locie. W tym celu operatorzy BSP – wykorzystując aplikację DroneRadar, będącą modułem dPilot systemu PansaUTM – są zobowiązani do informowania o locie, minimum podczas całego jego trwania,  poprzez wykorzystanie funkcji „check-in”.  Dla tej grupy lotów składanie dFPL w systemie PansaUTM jest dobrowolne i nieobowiązkowe.

 

Czyli logując się do DroneRadar możemy wykonywać loty...

Już się szykuję ?️...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie tu powstał przez Czarka odpowiedniejszy temat niż ten w którym obecnie jesteście. Myślę że dalej już powinniście tam kontynuować dyskusję.

 

Oczywiście, można temat przenieść. Lecz dyskutujemy o lataniu w czasie pandemii Koronawirus, czyli, czy można latać czy siedzieć w domu...

Już mnie nie ma...

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ możecie pisać o lataniu i tutaj. No bo to w końcu kwarantanna nas Wszystkich a latanie to rodzaj terapii choć nie do końca legalnej (chyba). Mi chodziło bardziej o temat związany o PANSA. 
 
 
 
Spoko...

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniżej link do strony :

cyt."Źródła do faktów na temat Covid-19, dostarczone przez ekspertów w tej dziedzinie, aby pomóc naszym czytelnikom w realistycznej ocenie ryzyka. (Regularne aktualizacje poniżej)"

https://swprs.org/szwajcarski-lekarz-o-covid-19/

 

ZDROWIA i POGODY DUCHA  życzę ?.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czy inaczej, ta epidemia dobitnie pokazała jak cienka jest w naszym państwie skórka demokracji, i jak łatwo bezczelne "chciejstwo" bezwzględnego dyktatora dowodzącego armią bezrefleksyjnych służalców ją łamie...  spacer.png

Nie wydaje się Wam, że gdzieś kiedyś już to widzieliśmy...?  spacer.png

 

  • Lubię to 2
  • Zmieszany 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głód, recesja ,bezrobocie , epidemie, analfabetyzm -zawsze przyciągały  populistów  chętnych do sięgnięcia po władzę, wystarczy lekko stracić czujność i pozwolić na ograniczenie niektórych praw obywatelskich.

""Z racji wieku nie wszyscy widzieli..."" wystarczy włączyć TV i popatrzeć na Korę , Białoruś. Iran, wielkiego brata zza miedzy, Węgry Turcję itp. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Agapit napisał:

Poniżej link do strony :

cyt."Źródła do faktów na temat Covid-19, dostarczone przez ekspertów w tej dziedzinie, aby pomóc naszym czytelnikom w realistycznej ocenie ryzyka. (Regularne aktualizacje poniżej)"

https://swprs.org/szwajcarski-lekarz-o-covid-19/

 

Jeden z punktów:

 

"Wbrew pierwotnym założeniom, pod koniec marca WHO ogłosiło, że nie ma dowodów na rozprzestrzenianie się wirusa poprzez powietrze. Wiodący niemiecki wirusolog w badaniu pilotażowym również nie znalazł źródeł infekcji w powietrzu."

 

Jeszcze chwila i się okaże, że wirus przenosi się drogą płciową i stąd tyle śmiertelnych przypadków wśród najstarszych ;)

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • temat został zablokowany
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.